درباره ما

9 / 10
از 3 کاربر

مکانیکا کمپرسور 

با بیش بیست سال تجربه 

ما کمک خواهیم کرد که شما انتخاب درست را انجام دهید 

مشاوره رایگان برای بهتر ساختن واحد های هواساز شما

فروشگاه مکانیکا از همان ابتدای سرمایه گذاری تلاش نموده تا در زمینۀ تأمین تجهیزات هوای فشرده فشار بالا بتواند فعالیتی مؤثر در راستای پیشبرد اهداف صنایع تولیدی مختلف در سراسر کشور داشته باشد. به عبارتی این مجموعۀ معتبر با در اختیار داشتن کارشناسان فنی و کسب تجربیات تخصصی بتواند از نمونه فروشگاه های تخصصی در حوزۀ فروش، نصب و راه اندازی کمپرسورهای هوای فشرده آمادۀ ارائه بهترین خدمات به صاحبان صنایع کوچک و بزرگ در سراسر کشور باشند.

بدیهی است فروشگاه مکانیکا متعهد گشته تا با تأمین و فروش تجهیزات صنعتی با کیفیت و برندهای معروف، بهترین خدمات را با هدف جلب رضایت مشتریان ارائه دهد. مجموعۀ مکانیکا تلاش نموده به عنوان یکی از عرضه کنندگان بزرگ در حوزۀ بروزترین تجهیزات صنعتی هوای فشرده فشار بالا با برندهای ایرانی و وارداتی بتواند با ارائه مشاورۀ آنلاین توسط کارشناسان فنی، لیستی از بهترین تجهیزات و دستگاه های صنعتی را با قیمت ارزان همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به صاحبان مشاغل ارائه دهد.

شرکت مکانیکا کمپرسور در عرصه تامین انواع کمپرسورهای اسکرو و تجهیزات جانبی چندین سال است که فعالیت خود را به صورت رسمی و در راستای حمایت از مصرف کنندگان آغاز نموده است. امروزه این شرکت جز برترین برند های فعال در حوزه هایی از جمله فروش تجهیزات هوای فشرده قرار داشته و در بخش صنعت حرفای بسیاری برای گفتن داشته و خواهد داشت. ما در شرکت مکانیکا کمپرسور همواره به این موضوع توجه داشته ایم که استفاده از پرسنل جوان د رعین حال با انگیزه و با تجربه مناسب می تواند شرکت را در رسیدن به خواسته های والای خود هدایت نموده و به موفقیت های بیشتری رساند در کنار جوانگرایی همواره تلاش کرده ایم تا مشتریان خود را بیش از گذشته از خدمات حین و پس از فروش خود راضی کرده و در این راه پیش قدم سایر رقبا بوده ایم.

مکانیکا کمپرسور توانسته است با اندوخته چندین ساله ی تجربه ی خود در صنعت هوای فشرده در مدت زمان کوتاهی پله های ترقی و رشد را طی نموده است. این در حالی است که با برنامه ریزی و دراز مدت مدیریت و همکاری سایر پرسنل به موفقیت های بعدی نیز در مدت زمان کمی دست خواهیم یافت. از بخش هایی که در شرکت مکانیکا کمپرسور به آن بهای زیادی داده شده است بالا برده سطح دانش مشتریان در رابطه با محصولاتی است که آنرا خریداری مینمایند به همین منظور تیم مشاوره خبره به تمامی مشتریان مشاوره های لازمه را به جهت تصمیم گیری درست و مطابق با نیاز های آنها را ارائه میدهند که در نهایت باعث رضایت بیشتر مشتریان از خرید خود خواهد شد. در کنار تیم مشاوره ، تیم فروش قوی شرکت می باشد که بیشتر تمرکز آنها بر روی ارائه خدمات پس از فروش خواهد بود.

امید است در کنار حمایت شما خریداران گرامی به موفقیت های روز افزون و پیاپی دست یابیم.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :