10 / 10
از 1 کاربر

ایر درایر

ایر درایر به عنوان یکی از دستگاه های مکانیکی است که جهت راه اندازی سیستم های متراکم سازی هوا مورد استفاده قرار گرفته می شود. فروشگاه مکانیکا یکی دیگر از مراکز عرضه کنندۀ تجهیزات فشرده سازی هوا فعالیت دارد و توانسته بر حسب نیاز بازار انواع ایر درایر، کمپرسور، فیلتراسیون و ... را به فروش برساند. ایر درایر از جمله دستگاه هایی است که جهت خشک کردن هوا و گرفتن رطوبت هوای فشرده شده مورد استفاده قرار گرفته می شود. دستگاه کمپرسور به منظور تولید هوای فشرده برای تجهیزات پنوماتیک و بادی به کار برده می شود ولی ایر درایر وسیله ای برای ممانعت از زنگ زدگی و پوسیدگی تجهیزات فولادی داخل ماشین آلات و دستگاه های صنعتی می شود. بدین ترتیب خرید ایر درایر برای ساخت یک سری ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ضرورت دارد و تأثیر مستقیم بر روی طول عمر تجهیزات و همچنین عملکرد سیستم خواهد داشت. به طور کلی در فرآیند تولید یک سری محصولات، به هیچ عنوان نباید رطوبت در هوای فشرده وجود داشته باشد، به همین دلیل خرید و نصب ایر درایر را می توان در صنایع مختلفی از جمله صنایع مواد غذایی، تولید مواد شیمیایی، تولید رنگ و ... مشاهده نمود.

ویژگی های مهم ایر درایر

کاربرد اصلی دستگاه ایر درایر جهت از بین بردن رطوبت هوا می باشد، تا بدین وسیله بتوانند مانع از خوردگی و اکسیداسیون فلزات موجود در ماشین آلات، دستگاه ها، تجهیزات صنعتی، خانگی و غیره گردند. عدم توجه به این موضوع مهم، می تواند خسارت سنگینی برای مجموعه به دنبال داشته باشد. تولید هوای فشرده همراه با رطوبت است که این مسئله می تواند در گذر زمان، رسوب گرفتگی را برای سطح داخلی لوله های فولادی پدیدار سازد. در نهایت موجب گرفتگی لوله می گردد. علاوه بر آنکه بازدهی خروجی سیستم را کاهش می دهد. در همین راستا فروشگاه مکانیکا در لیست محصولات، توانسته فروش انواع ایر درایر را با برندهای معروف در اختیار شما قرار دهد.

از مهمترین مزایای ایر درایر می توان به افزایش خلوص هوای فشرده، افزایش راندمان کاری سیستم، جلوگیری از خسارت رسیدن به تجهیزات مصرفی سیستم هوای فشرده و جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی لوله های فولادی اشاره نمود. به طور کلی فروش ایر درایر در دو دسته بندی اصلی ایر درایر تبریدی و ایر درایر جذبی صورت می گیرد. بنابراین متخصصین امر متناسب با شرایط و سیستم های کمپرسور هوای فشرده، انتخاب و خرید ایر درایر را انجام می دهند.

نکات مهم خرید ایر درایر

معیارهای مهمی که جهت خشک کردن هوای فشرده و نصب ایر درایر مطرح می باشد، می توان به موارد مهمی همچون از بین بردن بوی نامطبوع هوا، کاهش باکتری های موجود در هوای متراکم، کنترل بر روی دمای خروجی هوای کمپرسور باد، از بین بردن ذرات معلق در هوای فشرده، حذف درصد بالایی از رطوبت موجود در هوای فشرده و در نهایت تنظیم میزان مقدار روغن موجود در هوای متراکم اشاره نمود.

ممکن است سئوالی که در اینجا برای شما بوجود آمده باشد، چگونگی ایجاد آب در فرآیند فشرده سازی هوا باشد؟ از این رو در اینجا می خواهیم این موضوع را برای شما شرح دهیم. کمپرسور حجم قابل توجهی هوا را به داخل دستگاه مکش می کند و میزان فشار هوا را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و بدین وسیله در کنار هوای متراکم، مقداری آب به حالت بخار تبدیل می شود. هر چه قدر که هوا فشرده می شود، میزان آب بخار شده نیز به تناسب افزایش می یابد. به طور کلی مقدار آب موجود در محفظه با افزایش دما رابطۀ معکوس دارد و با اُفت دمای هوا، هوا نمی تواند رطوبت موجود را نگهداری کند که در نتیجۀ این اتفاق، آب از هوا جدا می شود و به عنوان خروجی از دستگاه کمپرسور هوا، وارد دستگاه ایر درایر می شود.

به طور جامع چند روش برای خشک کردن هوای فشرده وجود دارد که می توان به روش کاهش دما و گرم کردن مجدد هوا، جذب شیمیایی و جذب سطحی اشاره نمود. فروش ایر درایر با هدف جذب رطوبت تفکیک شده از هوای فشرده در دستگاه های کمپرسور هوا در بازار جهانی عرضه می شود. هر کدام از روش هایی که بدان اشاره نمودیم، متناسب با هزینه، نوع کاربری و ظرفیت سیستم می تواند قابل اجرا باشد و تحت نظارت یک تیم مهندس برنامه ریزی می شود. فروشگاه مکانیکا به عنوان یک مجموعۀ بزرگ در زمینۀ فروش ایر درایر و دیگر تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی سیستم های متراکم سازی سیالات گازی شکل به فعالیت خود ادامه می دهد و می توانند شما را در حوزۀ انتخاب بهترین برند ایر درایر همراهی کنند.

ایر درایر

اجزای اصلی تشکیل دهندۀ سیستم ایر درایر

با توجه به مطالب جامعی که از ابتدا بدان پرداختیم، آگاه هستید که راه اندازی سیستم ایر درایر به تنهایی صورت نمی گیرد. بلکه در کنار قطعاتی از جمله کمپرسور هوا، کندانسور، فیلتراسیون، تخلیه کنندۀ اتوماتیک، جاذب آب و رطوبت و شیر خروجی با قابلیت ضد یخ تشکیل شده است که فرآیند عملکرد آنها در کنار یکدیگر موجب حذف رطوبت هوا و تولید خروجی هوای متراکم بدون آب می شود. بدین ترتیب می توانند مانع از ایجاد رسوب، گرفتگی سطوح داخلی لوله، زنگ زدگی و پوسیدگی لوله های فلزی شوند.

خرید ایر درایر با برندهای معتبر

خرید ایر درایر برای تجهیز نمودن سیستم های متراکم سازی هوا حائز اهمیت است. در واقع یکی از وسایل مهم و ضروری برای جلوگیری از آسیب دیدگی و خرابی ابزارآلات و تجهیزات درگیر جهت راه اندازی سیستم هوای فشرده کمپرسور به شمار می رود. امروزه در سطح بازار انواع ایر درایر با برندهای معتبر عرضه می شوند که می توان به ایر درایر ای ای جی، ایر درایر اُمگا، ایر درایر میکروپور، ایر درایر آرنیکا، ایر درایر ویز، ایر درایر سِیف، ایر درایر هیتما، ایر درایر اینگرسولرند و ... اشاره نمود.

بنابراین مجریانی که قصد راه اندازی سیستم کمپرسور هوا را در صنایع مختلف دارند، می توانند مناسب ترین مدل ایر درایر را با قیمت مناسب و به صورت اورجینال تهیه نموده و بر روی سیستم نصب نمایند. یکی از اهداف اصلی برای خرید ایر درایر، تمیزی و پاک کردن هوای فشرده شده از قسمت خروجی پمپ باد به شمار می رود. پس از این مرحله نیاز به استفاده از تله آبگیر کمپرسور و میکروفیلتر کمپرسور است که بتوان میزان درصد خلوص پاگی هوای فشرده شده را به میزان 99 درصد ارتقاء ببخشد.

قیمت ایر درایر

قیمت ایر درایر بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که می توان به برند، مدل و ظرفیت آن اشاره نمود. البته ممکن است یک سری موارد مهم دیگری در تعیین قیمت ایر درایر نقش داشته باشد که می توانید با کارشناسان فروش مجموعۀ مکانیکا مشورت نمائید. بدیهی است مشورت نمودن با افراد متخصص و اهل فن، بهتر می تواند راهنمای شما برای خرید ایر درایر، کمپرسور هوا، فیلتراسیون، بوستر کمپرسور و ... باشد. متناسب با صنایعی که نیازمند به راه اندازی سیستم کمپرسور هوا هستند، باید خرید تجهیزات مورد نیاز صورت گیرد. بدین ترتیب خروجی هوای متراکم شده توسط کمپرسور باد و ایر درایر نیاز مجموعه را برآورده سازد.

با توجه به مزایای قابل توجهی که خشک کنندۀ هوا دارد، قیمت ایر درایر به عنوان یکی از هزینه های اصلی جهت راه اندازی کمپرسور هوای فشرده محسوب می شود. جهت استعلام قیمت ایر درایر می توانید با واحد فروش فروشگاه مکانیکا تماس حاصل فرمائید. هماهنگی های لازم را برای خرید حضوری و یا سفارش اینترنتی انجام دهید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :