10 / 10
از 3 کاربر

ایر درایر میکروپور ترکیه Mikropor

ایر درایر میکروپور ترکیه Mikropor از جمله برندهای معروف و شناخته شده در حوزۀ لوازم جانبی کمپرسور هوای فشرده به شمار می رود. فروشگاه مکانیکا از دیگر مراکز معتبر در حوزۀ فروش تجهیزات سیستم هوای فشرده فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته نیاز مراکز معتبر را برآورده سازد. ایرد درایر نقش اساسی در عملکرد سیستم های کمپرسور باد دارد و باعث دوام و ماندگاری دستگاه ها و تجهیزات مجموعۀ راه اندازی شده، دارد. همانطور که می دانید رطوبت موجود در هوا عامل مهمی برای کاهش کیفیت سیستم آلات می شود، در واقع با گذشت زمان رطوبت موجود در هوا باعث ایجاد رسوب و گرفتگی لوله ها شده و میزان حجم خروجی را کاهش می دهد. برخی از مجموعه هایی که قصد راه اندازی سیستم کمپرسور باد دارند، جهت حذف رطوبت هوا اقدام به خرید ایر درایر میکروپور می نمایند. محل نصب ایر درایر پس از کمپرسور هوا و فیلتر می باشد. به طور مستقیم خروجی ایر درایر به داخل مخزن هوا انتقال پیدا می کند و سپس از هوای فشرده جهت تولید نیروی قوی استفاده می شود.

انواع ایر درایر Mikropor

به طور کلی دستگاه ایر درایر در دو طبقه بندی اصلی ایر درایر تبریدی و ایربرد جذبی تقسیم بندی می شود. هر کدام از آنها به منظور یک هدف یکسان طراحی شده اند ولی ممکن است تفاوت جزئی از نظر عملکرد داشته باشند. توسط کمپانی میکروپور، انواع ایر درایر Mikropor در کنار تجهیزات کمپرسور هوای فشرده تولید و به بازار عرضه می شود. بدین ترتیب کارخانجات و مجموعه های تولید کنندۀ تجهیزات و دستگاه های صنعتی می توانند متناسب با نوع کالایی که قصد تولید آن را دارند از مزایای ایر درایر میکروپور با مشخصات فنی استاندارد بهره مند گردند.

ایر درایر میکروپور ترکیه Mikropor

فروشگاه مکانیکا در این بخش از متن به معرفی برخی از موارد مهم و اساسی که هنگام خرید ایر درایر Mikropor باید در نظر داشته باشید، می پردازد که عبارتند از عواملی چون فشار کاری، میزان دبی خروجی، نوع اتصالات، رنج دمای کاری سیستم و رنگ استاندارد اشاره نمود. در واقع با بررسی دقیق این مشخصات فنی، شما می توانید مناسب ترین دستگاه ایر درایر را برای از بین بردن هوای فشرده درون سیستم استفاده نمائید. به طور کلی هوای فشرده و متراکم به عنوان یکی از مهمترین اجزای تجهیزات پالایش و تصفیه به شمار می رود چون نیازمند به سیستم هوای فشرده می باشند. قیمت ایر درایر میکروپور بر اساس مدل و ظرفیت آنها تعیین می گردد و مهندسین پروژه تلاش می کنند با بررسی تمام جوانب کار، انتخاب ایر درایر را انجام دهند.

مهمترین پرسشی که برای افرادی که قصد تهیۀ ایر درایر دارند، این است که کدام یک از انواع ایر درایر میکروپور برای سیستم مناسب می باشد و می توان برای بهبود کیفیت هوای فشرده استفاده نمود. بدون شک مجری کار از این موضوع مطلع است که رابطۀ مستقیمی میان دمای هوای فشرده شده و نوع کاربری سیستم وجود دارد. ایر درایر تبریدی توانایی حذف آب موجود در هوای فشرده را تا دمای 3 درجه سانتی گراد دارد. این در حالی است که اگر در داخل سیستم با کاهش دما روبرو باشیم، در این صورت نیاز به استفاده از ایر درایر میکروپور متناسب با این رنج دما می باشیم. جهت استعلام موجود بودن ایر درایر Mikropor استاندارد می توانید با واحد فروش فروشگاه مکانیکا تماس حاصل فرمائید.

خرید ایر درایر میکروپور ترکیه Mikropor

نکات مهمی که جهت خرید ایر درایر باید در نظر داشته باشید، موارد اساسی از جمله میزان حجم هوا، حداکثر فشار و نوع درایر می باشد. به طور کلی انتخاب نوع ایر درایر نقش کلیدی در کیفیت هوای فشرده شده خواهد داشت. هنگام خرید ایر درایر میکروپور باید به این نکتۀ مهم توجه داشته باشید و متناسب با خروجی دستگاه کمپرسور هوای فشرده، مناسب ترین تجهیزات را تهیه نمائید. معمولاً کاربرد ایر درایر تبریدی میکروپور از نظر قیمت و میزان مصرف انرژی بسیار اقتصادی است. برای آگاهی از قیمت ایر درایر Mikropor می توانید با کارشناسان فروش مکانیکا مشورت نمائید.

کمپرسور، مقدار زیادی هوا را به درون دستگاه مکش می کند و هوا متشکل از رطوبت می باشد. از این رو هوای فشرده دارای رطوبتی است که می تواند با گذشت زمان در فضای داخل تجهیزات، ایجاد رسوب نماید. علاوه بر آنکه از زنگ زدگی و پوسیدگی سطوح جلوگیری می کند و عمر تجهیزات را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. هنگامی که هوا فشرده می شود و کاهش دما درون سیستم کمپرسور اتفاق می افتد، آب تبخیر شده به حالت مایع تبدیل می شود. از این رو با نصب ایر درایر Mikropor، تلاش می شود، آب حاصل در دستگاه کمپرسور از بین رود و به تمیز کردن هوا کمک می کند.

قیمت ایر درایر میکروپور

قیمت ایر درایر میکروپور به عوامل متعددی وابسته است که می توان به حجم، رنج دمای سیستم و میزان درصد فشار هوای فشرده اشاره نمود. به طور کلی کاربرد ایر درایر نقش بسزایی در کیفیت هوای خروجی دستگاه دارد و صرفه نظر از قیمت ایر درایر میکروپور، باید تهیه گردد و در مسیر پس از دستگاه کمپرسور هوا و فیلتر باید نصب گردد. بدین وسیله کاربرد گستردۀ دستگاه های ایر درایر Mikropor را می توان در صنایع غذایی، دارویی، تولید سیمان، سیستم تصفیه آب و فاضلاب، سیستم ماشین آلات آزمایشگاهی حساس به رطوبت، ساخت دستگاه های سورتینگ، تولید عملگرهای پنوماتیکی دقیق و ... اشاره نمود. به طور کلی با خرید درایر میکروپور می توانید بازدهی سیستم را افزایش دهید. علاوه بر آنکه از یخ زدگی، زنگ زدگی، رسوب گرفتگی و کاهش عمر ماشین آلات جلوگیری می کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :