10 / 10
از 1 کاربر

ایر درایر ویز ایر wise air

ایر درایر ویز ایر wise air یکی از برندهای پرکاربرد جهت راه اندازی سیستم های هوای فشرده به شمار می رود. در همین راستا فروشگاه مکانیکا توانسته در لیست محصولات ایر درایر، امکان خرید ایر درایر wise air را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم سازد. به طور کلی در هوای محیط، مقداری رطوبت وجود دارد. مسئله مهمی که در اینجا مطرح می شود، وجود رطوبت در هوای فشرده شده و به کارگیری آن در داخل خطوط لوله خسارت متعددی را بوجود آورد. همانطور که از آن آگاه هستید، رطوبت موجود در هوا با گذشت زمان می تواند عمر مفید لوله و تجهیزات صنعتی را کاهش دهد چون عامل اصلی زنگ زدگی، پوسیدگی و رسوب گرفتگی مسیر عبور هوا می شود. بنابراین خرید ایر درایر ویز ایر و هر برند دیگری برای خشک کردن هوا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا، این متن را برای شرح بیشتر این موضوع مهم تهیه نموده ایم.

موارد خرید ایر درایر wise air

موارد مهم جهت خرید ایر درایر wise air را می توان در صنایع مواد غذایی، دارویی، سیستم های تصفیه خانه صنعتی، تولید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی و ... مشاهده نمود. در زمان فشرده سازی هوا که سیالات مایع تراکم پذیر نمی باشد، رطوبت همچنان درون محفظۀ هوای فشرده باقی می ماند و باعث افزایش 8 الی 10 برابری میزان رطوبت مخزن هوای فشرده نسبت به محیط می شود. رطوبتی که حین فشرده سازی به شکل شبنم و قطره آب تبدیل شده و با روغن ترکیب گشته، به دنبال خود، تأثیرات مخربی برای تجهیزات مصرف کنندۀ هوای فشرده خواهد داشت. امروزه شرکت سازندۀ لوازم جانبی و تجهیزات هوای فشرده wise air توانسته موفق به تولید انواع ایر درایر ویز ایر wise air با مشخصات فنی متفاوت گردند.

ایر درایر ویز ایر wise air

برای راه اندازی سیستم هوای فشرده، نیاز به خرید و نصب ایر درایر ویز ایر با مشخصات فنی استاندارد می باشد، تا بدین وسیله بتوانند از میزان هزینه های تعمیر و نگهداری چنین سیستم هایی بکاهند. جهت کسب اطلاعات جامع برای انتخاب و خرید خشک کن هوای فشرده wise air می توانید با کارشناسان فروش مجموعۀ مکانیکا تماس حاصل فرمائید. متناسب با سیستم های مختلف می توان از مزایای ایر درایر استفاده نمود. از انواع ایر درایر wise air می توان به ایر درایر تبریدی و ایر درایر جذبی اشاره نمود. ایر درایر جذبی در سه دسته بندی اصلی ایر درایر جذبی بدون حرارت، حرارتی و حرارتی دمشی تولید می شود. هر کدام از آنها را می توان درون سیستم های مختلف به کار برد.

به طور کلی رطوبت بجا مانده در سیستم هوای فشرده، صدمات جدی به شیرآلات و ماشین آلات مورد استفاده قرار گرفته می شود. در همین راستا، استفاده از کندانس و ایر درایر ویز ایر wise air جهت حذف رطوبت هوای فشرده کاری لازم و ضروری است. ایر درایر پس از فشرده سازی هوا در داخل سیستم نصب می شود، تا بدین وسیله بتوانند مانع از مشکلات متعددی از جمله یخ زدگی خطوط انتقال هوای فشرده، از کار افتادگی عملگرهای پنوماتیک، فاسد شدن مواد غذایی، کاهش کیفیت در زمان رنگ آمیزی پیستوله، آسیب دیدگی قطعات حساس در صنایع غذایی و دارویی، پوسیدگی و رسوب گرفتگی نازل ها مورد استفاده قرار گرفته شود. جهت آگاهی از قیمت ایر درایر ویز ایر می توانید با واحد فروش مکانیکا تماس حاصل فرمائید. این مجموعۀ معتبر به صورت حرفه ای در زمینۀ فروش تجهیزات کمپرسور هوا فعالیت دارد و توانسته اند نیاز چنین مجموعه هایی را برآورده سازند.

با بهره گیری از ایر درایر wise air به راحتی می توان در مدت زمان کوتاهی فرآیند تفکیک سازی بخارات آب از هوای فشرده را به صورت اصولی از بین برد. در واقع بعد از فشرده سازی هوا و حذف ذرات درشت آب از آن، هوای فشرده و سبک شده از طریق کاهش دما صورت می گیرد و بدین ترتیب با بهره گیری از مواد جاذب به سهولت می توانند رطوبت موجود در هوا را حذف نمایند. به طور کلی جهت افزایش راندمان کاری ایر درایر ویز ایر در سیستم کمپرسور هوای فشرده، از قطعاتی همچون میکروفیلتر و تله آبگیر به صورت استاندارد در خط انتقال هوای فشرده استفاده می شود. نحوۀ قرارگیری هر کدام از این قطعات به صورت دقیق مهندسی شده است و انتخاب جنس لوازم جانبی کمپرسور اسکرو نقش اساسی در بازدهی و توان خروجی هوای فشرده دارد.

موارد مهم تعیین قیمت ایر درایر ویز ایر wise air

به طور کلی خرید ایر درایر wise air با هدف کاهش اثرات مخرب رطوبت موجود در هوای فشردن درون ماشین آلات و تجهیزات می گردد. ضمن آنکه نصب ایر درایر ویز ایر wise air  می تواند باعث افزایش طول عمر تجهیزات و خطوط انتقال هوای فشرده می گردد. صرفه نظر از قیمت ایر درایر ویز ایر، نصب این قطعه پس از دستگاه کمپرسور هوا حائز اهمیت می باشد.

از عوامل تعیین کننده بر قیمت ایر درایر ویز ایر wise air می توان به مشخصات فنی دستگاه که شامل حداکثر توان فشار کاری، دبی حجمی، میزان رنج دمای کار و سایز اتصالات اشاره نمود. جهت راهنمایی و خرید خشک کن با مشخصات فنی استاندارد متناسب با دمای خروجی کمپرسور هوا، می توانید با کارشناسان فروش مکانیکا مشورت نمائید. در این صورت با آسودگی خاطر می توانید درون خطوط لوله کشی هوای فشرده، از مزایای ایر درایر wise air جهت حذف رطوبت موجود در هوا بهره مند گردید. همانطور که در مطالب مذکور بدان اشاره نمودیم، صرفه جویی در مصرف انرژی، افزایش کارایی سیستم، کاهش هزینه های نگهداری و تعویض قطعات و لوازم خطوط لوله کشی و افزایش طول عمر سیستم از مهمترین مواردی است که نقش بکارگیری ایر درایر را پس از دستگاه کمپرسور هوای فشرده پر رنگ می کند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :