10 / 10
از 1 کاربر

ایر درایر ای ای جی AAG

ایر درایر AAG یکی از قطعات مهم جهت راه اندازی سیستم های کمپرسور هوا به شمار می رود. فروشگاه مکانیکا به دلیل اهمیت کاربردی که دستگاه های ایر درایر جهت راه اندازی سیستم های کمپرسور هوای فشرده دارد، در این قسمت به معرفی ایر درایر ای ای جی AAG می پردازد. همانطور که می دانید با استفاده از این دستگاه به سهولت می توان رطوبت موجود در هوای فشرده را از بین برد. از پارامترهای مهمی که در صنعت هوای فشرده، قابل بحث می باشد مربوط به کیفیت هوای فشرده می باشد. بدون شک مجریانی که اقدام به راه اندازی سیستم های هوای فشرده می نمایند به اهمیت نصب ایر درایر یا همان سیستم خشک کنندۀ هوای فشرده پی برده اند. در واقع همانطور که می دانید، وجود رطوبت در سیستم های هوای فشرده اثرات مخربی را بجا می گذارد که می توان به ایجاد رسوب درون خطوط لوله کشی هوا، خوردگی در خطوط لوله و تجهیزات پنوماتیک سیستم، افزایش هزینۀ تعمیرات تجهیزات پنوماتیکی، اُفت کیفیت تولیدات و ایجاد خطا در اندازه گیری تجهیزات درون سیستم اشاره نمود. به همین دلایل خرید ایر درایر AAG بخشی از تجهیزاتی است که پیش از راه اندازی سیستم های کمپرسور هوای فشرده باید تهیه گردد.

موارد کاربرد و خرید ایر درایر ای ای جی AAG

استقبال از خرید ایر درایر ای ای جی به دلیل کیفیت بالای این قطعات در عملکرد آنها می باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوۀ عملکرد ایر درایر، آگاهی از عوامل تعیین کنندۀ قیمت ایر درایر ای ای جی AAG و معرفی انواع ایر درایر ای ای جی تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. ایر درایر تبریدی به صورت سیکل سرماساز همچون یخچال های خانگی عمل می کند و میزان دمای هوای فشرده را تا 3 درجه سانتی گراد کاهش می دهد. در مرحلۀ بعدی هوا متناسب با دمای تعریف شده و استاندارد دستگاه ایر درایر تطبیق داده می شود و به داخل سیستم انتقال پیدا می کند. سپس عملکرد درایر جهت خارج کردن آب تفکیک شده از هوای فشرده آغاز می گردد.

ایر درایر ای ای جی AAG

برای مثال نحوۀ عملکرد ایر درایر ای ای جی AAG در کمپرسور اسکرو بدین شکل است : با توان 37 کیلو وات، قادر به تولید ظرفیت 6 هزار لیتر در دقیقه در فشار 8 بار می باشد. این نوع کمپرسور هوای فشرده در دمای 25 درجه سانتی گراد و میزان رطوبت 70 % ، در هر ساعت قادر به ایجاد میزان تقریبی 6/5 لیتر بخار آب می باشد. در نهایت پس از متراکم سازی به وسیلۀ کمپرسور هوا، حدود 75 % از بخار بوجود آمده به حالت قطرات کوچک آب کندانس می شود و به مسیر مصرف تزریق می شود.

از انواع ایر درایر ای ای جی می توان به ایر درایر جذبی و تبریدی اشاره نمود. هر کدام از آنها را متناسب با سیستم های مختلف می توان جهت راه اندازی سیستم کمپرسور هوا به کار برد. خرید ایر درایر AAG توسط برخی از متخصصین امر صورت می گیرد چون از کیفیت بالایی برخوردار است و می توان در صنایع مختلف از آنها استفاده نمود.

انواع ایر درایر ای ای جی AAG از جمله درایر جذبی بدون حرارت مقداری از هوای فشرده خشک را به درون برج های سیستم انتقال می دهد و در این بین، هوای خشک شده از میان مواد جاذب اشباع شده عبور داده می شود. بدین وسیله رطوبت موجود در هوا را به وسیلۀ یک اگزوز به هوای آزاد هدایت می کنند که با عنوان چرخۀ احیاء شناخته می شود.

عملکرد ایر درایر جذبی حرارتی تفاوت جزئی با مدل قبلی دارد چون هوای خشک شده را در ابتدا درون یک گرمکن خارجی با کارایی بالا عبور می دهند. در مرحلۀ بعدی هوا به درون برج انتقال داده می شود و مواد جاذب رطوبت با بهره گیری از هوای گرم، احیاء می شود. با توجه به اینکه در این روش از هوای گرم جهت خشک کردن هوا و جذب رطوبت استفاده می شود، مقداری از هوای فشردۀ خشک جهت مقایسه با درایر ای ای جی بدون حرارتی مورد استفاده قرار گرفته می شود.

قیمت ایر درایر AAG و مزایای آن

اهداف کلی جهت خرید ایر درایر ای ای جی AAG، کاهش تعمیرات و نگهداری سیستم کمپرسور هوای فشرده، جلوگیری از زنگ زدگی، پوسیدگی و رسوب گرفتگی خطوط لوله می باشد. به طور کلی با این راهکار می توان مانع از کاهش فشار خروجی کمپرسور شد و نسبت به قیمت ایر درایر ای ای جی، صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های کلی را به همراه خواهد داشت. برای آگاهی از قیمت ایر درایر AAG می توانید با واحد فروش مجموعۀ مکانیکا تماس بگیرید. این مجموعۀ معتبر به صورت تخصصی در حوزۀ تجهیزات و دستگاه های سیستم هوای فشرده فعالیت دارد و قادر به تأمین هر گونه لوازم جانبی اختصاصی برای چنین مجموعه هایی را دارا می باشد.

قطعات ایر درایر ای ای جی به عنوان یکی از برندهای معروف خشک کن در بازار عرضه می شود. به دلیل کیفیت بالا، امروزه جهت افزودن به سیستم کمپرسور هوای فشرده در صنایع مختلفی همچون صنایع غذایی، سیستم تصفیه آب صنعتی، صنعت سیمان، صنایع دارویی، ساخت لوازم و تجهیزات صنعتی و خانگی، راه اندازی عملگرهای پنوماتیک با دقت بالا و ... مورد استفاده قرار گرفته می شوند. به طور کلی به کارگیری انواع ایر درایر AAG و هر برند دیگر در ساخت چنین سیستم هایی، در بلند مدت می تواند هزینه های نگهداریف تعویض قطعات و مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در حال حاضر از طریق فروشگاه مکانیکا می توانید لیست قیمت ایر درایر ای ای جی AAG را استعلام نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :