10 / 10
از 1 کاربر

بوستر کمپرسور بوگه boge

بوستر کمپرسور بوگه boge boge از دیگر برندهای معروف در سطح بازار به شمار می رود. فروشگاه مکانیکا با سرمایه گذاری که در بخش تأمین و عرضۀ تجهیزات هوای فشرده صنعتی نموده، توانسته در لیست محصولات فروشگاه، امکان خرید بوستر کمپرسور بوگه boge را برای صاحبان صنایع فراهم نموده است. جهت راه اندازی برخی از سیستم های تأسیساتی و صنعتی نیاز به تهیۀ تجهیزات کمپرسور هوای فشرده منجمله بوستر کمپرسور، درایر، فیلتراسیون و ... با مشخصات فنی متفاوت می باشند. در همین راستا به صورت اختصاصی به معرفی بوستر کمپروسور boge می پردازیم و اینکه کاربرد بوستر کمپرسور را می توان در چه نوع تجهیزاتی و صنایعی مشاهده نمود.

بوستر کمپرسور از دیگر انواع دستگاه کمپرسور محسوب می شود و با استفاده از آن، هوای فشرده از قبل را با فشار بیشتری متراکم می سازد. بدین وسیله از انواع بوستر کمپرسور بوگه boge جهت جبران اُفت فشار در مسیر خط لوله استفاده می شود. البته در مواقعی که نیاز به تأمین فشار بیشتری در فرآیند تولید محصولات باشد، به سهولت می توان از مزایای بوستر کمپرسور بوگه boge استفاده نمود. در نظر گرفتن این مخازن، جهت کاهش پالس های ناشی جابجایی رفت و برگشت بوستر کمپرسور می باشد و مقدار اندکی از حجم ذخیره سازی را به خود اختصاص می دهد.

ویژگی های مهم بوستر کمپرسور بوگه boge

با خرید بوستر کمپرسور بوگه boge که قابلیت تولید هوای فشردۀ با تراکم بالاتر را دارد، از دسته بندی بوسترهای روغن کاری می باشد و جهت به کارگیری در کمپرسورهای اسکرو مورد استفاده قرار گرفته می شود. با استفاده از این نوع بوستر کمپرسور می توان با ظرفیت معینی بر حسب متر مربع بر ساعت در موتورهای 18 الی 20 کیلو واتی کار کرد. اغلب انواع بوستر کمپرسور boge مجهز به الکتروموتور با کیفیت بالا هستند و بدین ترتیب می توان از آنها در سیستم های کمپرسور اسکرو با سیستم عملکرد رفت و برگشتی معکوس بهره برد. بوستر کمپرسور بوگه boge از جمله متداول ترین کمپرسورهایی است که در صنایع مواد غذایی جهت تولید پت های بطری نوشابه، آب معدنی، آب میوه، دلستر و ... استفاده می شود. به عبارتی جهت تولید محصولات مشابهی از این قبیل که نیازمند به فشار کاری تا 40 بار هستند، به وفور قابل مشاهده می باشد.

 بوستر کمپرسور بوگه boge

شرکت های سازندۀ تجهیزات هوای فشرده توانسته اند با بررسی تمام جوانب کاری که در صنایع مختلف بدان نیازمند هستند، اقدام به ساخت انواع بوستر کمپرسور، کمپرسور، درایر و ... نمایند که قابلیت افزایش بازدهی ماشین آلات به کار رفته در صنایع مختلف را دارند. هنگام خرید بوستر کمپرسور boge نیز توجه به عملکرد و مشخصات فنی دستگاه، پیش از نصب آن در خطوط لوله کشی صنعتی حائز اهمیت می باشد. البته قیمت بوستر کمپرسور بوگه boge نیز بر اساس مدل و نوع عملکردی که دارند، تعیین می گردد. هدف کلی از طراحی و ساخت انواع بوستر کمپرسور بوگه boge و هر برند دیگری، صرفه جویی در هزینه ها و کاهش قیمت تمام شده برای تولید هوای فشرده با فشار قوی می باشد و کاربرد گسترده ای در صنعت تولید بطری های پت در سطح جهانی دارد. به طور کلی استفاده از تشدیدکننده های فشار قوی می توان برای افزایش ناگهانی فشار از 7 بار تا 200 بار و یا حتی هزار بار اشاره نمود. البته متناسب با سیستم های مختلف صنعتی می توان مناسب ترین نوع بوستر کمپرسور را با توان بالا تهیه نمود و عمدتاً جهت مصارف در آزمایشگاه ها و ماشین آلات تست می باشد. نکتۀ مهمی که جهت کاربرد تشدید کننده ها وجود دارد، کاربری آنها فقط و فقط در جریان های خیلی پایین می باشد. جهت تهیۀ انواع بوستر کمپرسور بوگه boge می توانید با مشاوران فروش مکانیکا تماس حاصل فرمائید و پس از هماهنگی های لازم می توانید جهت مراجعۀ حضوری به فروشگاه و یا دریافت لیست محصولات فروشگاه به صورت اینترنتی اقدام نمائید. با جستجوی بیشتر و أخذ مشاوره از متخصصین به شما کمک می کند که راحت تر بتوانید دستگاه های صنعتی مورد نیاز مجموعۀ خود را با قیمت مناسب تهیه نمائید.

خرید بوستر کمپرسور boge

کمپانی BOGE Compressors به عنوان یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در صنعت ساخت تجهیزات کمپرسور هوای صنعتی در حال فعالیت می باشد. کمپانی بوگه توانسته بر حسب نیاز راه اندازی چنین ماشین آلاتی انواع بوستر کمپرسور بوگه boge، کمپرسور اسکرو با روغن، کمپرسور اسکرو بدون روغن، کمپرسور پیستونی، انواع فیلتر کمپرسور هوا، ایر درایر کمپرسور هوای فشرده، توربو کمپرسور و ... را با مشخصات فنی و بازدهی متفاوت تولید نموده و به بازار جهانی عرضه نماید. شرکت boge فعالیت خود را در سال 1907 میلادی در کشور آلمان پایه گذاری نمود و توانست با بهره گیری از دانش روز، دستگاه های پیشرفته و همچنین نیروی انسانی مجرب و توانمند، کلیۀ لوازم و تجهیزات کمپرسور هوای فشرده صنعتی را در مدل های متفاوت تولید نماید.

به عنوان مثال خرید بوستر کمپرسور بوگه boge 40 بار با ظرفیت 7/5 تا 18/5 متر مکعب در دقیقه قابلیت تولید حداکثر فشار کاری 40 بار را برای سیستم دارد. در این صورت می تواند بازدهی و توان عملکردی سیستم را به میزان قابل توجهی ارتقاء ببخشد. بدیهی است جهت افزایش چند برابری بار هوای فشرده می توان اقدام به خرید بوستر کمپرسور boge با تعداد بار مناسب نمود که توانایی تأمین بار مورد نیاز خروجی سیستم را داشته باشد. جهت استعلام انواع بوستر کمپرسور بوگه boge و قیمت روز آنها، می توانید با دفتر فروش فروشگاه مکانیکا تماس حاصل فرمائید. اگر در انتخاب و خرید بوستر کمپرسور بوگه boge مناسب تردید دارید می توانید از تجربیات و دانش مشاوران فروش مجموعۀ مکانیکا بهره مند گردید. پس از بررسی تمام مشخصات فنی محصولات و در نظر گرفتن مقصود شما از تهیۀ سیستم های هوای فشرده، راحت تر می توانید تجهیزات و لوازم صنعتی مورد نیاز مجموعۀ خود را با قیمت ارزان و بازدهی بالا تهیه نمائید. فاکتورهای متعددی در خصوص خرید بوستر کمپرسور بوگه boge وجود دارد و یک متخصص بهتر می تواند شما را راهنمایی نمایند.

قیمت بوستر کمپرسور بوگه boge

همانطور که در مطالب فوق بدان اشاره نمودیم، عوامل متعددی بر روی قیمت بوستر کمپرسور boge تأثیرگذار می باشد. ضمن آنکه وارداتی بودن این نوع دستگاه ها، بی ثباتی قیمت ارز بر روی قیمت نهایی خرید بوستر کمپرسور بوگه boge و دیگر محصولات این کمپانی معتبر مؤثر می باشد. جهت ساخت بوستر کمپرسور بوگه boge از استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز بهره گرفته می شود. به طور کلی کنترل کیفیت در زمان تولید بوسترهای کمپرسور حائز اهمیت می باشد. همچنین انتخاب قطعات که با آزمایشات تست از کیفیت آنها اطمینان حاصل می شود، موارد مهمی به شمار می روند که بر روی قیمت بوستر کمپرسور بوگه boge تأثیرگذار می باشد.

هر چه میزان فشار در مسیر و یا قسمت خروجی دستگاه بیشتر باشد، بدون شک بر روی توان و عملکرد دستگاه بوستر کمپرسور مؤثر است و می تواند به طور مستقیم بر روی قیمت بوستر کمپرسور تأثیر می گذارد. استفاده از بوستر کمپرسور بوگه boge با توان بالا می تواند به تقویت سیستم کمک کند و به منظور راه اندازی سیستم کمپرسور با حجم بالاتر مورد استفاده قرار گرفته می شوند که طبیعتاً از قیمت بیشتری برخوردار هستند. البته از کارایی و بازدهی بالا برخوردار خواهند بود. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع بوستر کمپرسور boge و همچنین استعلام قیمت بوستر کمپرسور بوگه boge در مدل های مختلف، می توانید با کارشناسان فروش مجموعۀ مکانیکا تماس حاصل فرمائید. این مجموعۀ معتبر به صورت کاملاً تخصصی آمادۀ ارائه بهترین خدمات به شما صاحبان مشاغل محترم در سراسر کشور می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :