10 / 10
از 1 کاربر

بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran

بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran یکی دیگر از برندهای معروف در حوزۀ ساخت تجهیزات کمپرسور هوای فشرده در حال فعالیت می باشند. فروشگاه مکانیکا به دلیل کیفیت بالایی که محصولات برند دالگاک ایران دارد، توانسته در لیست دستگاه های بوستر کمپرسور، امکان خرید بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم آورد. در این جا قصد داریم به معرفی برند dalgakiran و اهمیت کاربرد دستگاه های بوستر کمپرسور در راه اندازی سیستم های هوای فشرده فشار قوی اشاره نمائید. تفاوت جزئی میان دستگاه کمپرسور هوا و بوستر کمپرسور وجود دارد که در اینجا قصد داریم به بدان اشاره نموده و به نحوۀ عملکرد بوستر کمپرسورهای هوا بپردازیم. 

جهت افزایش فشار برای دست یافتن به فشار مورد نظر از دستگاه کمپرسور هوای فشار قوی استفاده می شود ولی تفاوت عمدۀ بوستر کمپرسور و کمپرسور هوا در این است که بوستر قابلیت افزودن تراکم بیشتر به فشار ورودی در مرحلۀ اول را دارد تا بدین وسیله بتوان به دبی مورد نیاز مصرفی سیستم دست یافت. خرید بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran می تواند بازدهی سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و بدین وسیله توان خروجی دستگاه افزایش یافته و موجب کاهش هزینۀ مصرفی می گردد. در کمپرسورهای فشار قوی، مکش از فشار یک الی 40 اتمسفر به صورت دو مرحله ای متراکم می شود. ضمن آنکه کمپرسورهای فشار قوی دارای ظرفیت کمتر از 3 متر مکعب بر دقیقه مورد استفاده قرار گرفته می شود. این در حالی است که بوستر کمپرسور dalgakiran و هر برند دیگری فشار مکش بوستر به صورت فشار اتمسفریک نیست و دارای قابلیت مکش از فشار خط هوای تولیدی که توسط کمپرسور اسکرو تولید می شود، صورت می گیرد. در این صورت قابلیت تبدیل فشار تا 10 متر مکعب بر دقیقه را امکان پذیر می سازد. از این رو در طراحی و ساخت اکثر سیستم های فشار قوی، شاهد به کارگیری بوستر کمپرسور با ظرفیت های مختلف می باشیم چون به طور مستقیم بر روی بازدهی و توان خروجی سیستم هوای فشار قوی تأثیرگذار می باشد.

بوستر کمپرسور دالگا ایران dalgakiran

مزایای انواع بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran

در قسمت فوق اشاره ای مختصر به اهمیت کاربرد انواع بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran داشتیم و اینکه نصب بوستر کمپرسور در قسمت خروجی دستگاه کمپرسور اسکرو اتفاق می افتد. در این صورت بتوانند با در نظر گرفتن فشار ورودی که دستگاه بوستر کمپرسور دریافت می کند، دبی بیشتری مکش گردد چون سیستم کمپرسورهای فشار قوی برعکس این عمل می کنند و دبی کمتری قابل حصول می باشد. به طور کلی کاربرد بوستر کمپرسور dalgakiran در موقعیت 1 الی 3 مرحله پس از کمپرسور هوای فشرده می باشد. در این صورت بوستر کمپرسور با استفاده از یک مخزن گیرنده یا همان تانک رسیور، لوله و یک تانک دیس شارژ یا همان مخزن تخلیه به سیستم هوای موجود متصل می شود. قابلیت این مخزن جهت کاهش پالس های ناشی از حرکت دو طرفه به صورت رفت و برگشتی بوستر کمپرسور صورت می گیرد و بدین وسیله قابلیت ذخیره سازی مقداری از ظرفیت دستگاه را دارد. با توجه به محل قرارگیری بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran و هر برند دیگری در خط تولید هوای فشرده، می توان بازدهی سیستم را چند برابر نمود.

انواع بوستر کمپرسور dalgakiran توسط کمپانی دالگاک ایران تولید و به بازار فروش تجهیزات کمپرسور هوای فشرده عرضه شده است. در صورت نیاز به خرید بوستر کمپرسور دالگاکن ایران با ظرفیت متفاوت می توانید با واحد فروش مکانیکا مشورت نمائید. این مجموعۀ معتبر با توجه به داشتن سابقۀ درخشان و موفقیت آمیز در تولید دستگاه های کمپرسور هوای فشرده، همواره می توانند شما را راهنمایی نموده تا متناسب با ظرفیت مورد نظر در قسمت خروجی، از میان انواع بوستر کمپرسور دالگاکن ایران، مناسب ترین ظرفیت بوستر کمپرسور را تهیه نمائید.

خرید بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran

خرید بوستر کمپرسور dalgakiran باعث افزایش دبی خروجی سیستم می شود و اینکه کاربرد این نوع دستگاه نقش اساسی بر روی کاهش هزینه های مصرفی می شود. عملکرد سیستم کمپرسور هوای فشرده بدین شکل می باشد که در ابتدا هوا و یا سیال گاز توسط دستگاه کمپرسور هوا فشرده می شود، سپس هوای متراکم درون مخازن هوا ذخیره سازی می شوند. در مرحلۀ بعدی، زمان عبور هوای فشرده از طریق میکروفیلترهای تعبیه شده در خط تولید هوای فشرده به سمت دستگاه بوستر کمپرسور می باشد. توسط انواع بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran و برندهای مطرح دیگر، هوای فشرده بیش از قبل متراکم می شود تا به فشار خروجی مورد نیاز دستگاه دست پیدا کنند. سپس در مرحلۀ بعدی، خروجی دستگاه بوستر کمپرسور داخل مخازن هوای فشار بالا ذخیره سازی می شود. در نهایت هوای فشرده با تراکم بالاتر از دستگاه ایر درایر جذبی و یا تبریدی عبور داده می شود تا بدین وسیله بتوان رطوبت موجود در هوای متراکم شده را کاهش دهند. پس از گذراندن از قطعات میکروفیلترها، تلاش می شود تا هر گونه ذرات معلق در هوای فشرده را از بین ببرند و در انتهای خط تولید هوای فشرده، هوا فشرده فشار بالا با دبی بیشتری خارج می شود و می تواند صرفه جویی زمان و همچنین هزینه را برای تولید برخی از محصولات صنعتی فراهم آورد.

به طور کلی بوستر کمپرسور وسیله ای است که جهت افزایش فشار کاری کمپرسور اسکرو به 40 بار مورد استفاده قرار گرفته می شود. در نتیجۀ این اتفاق می توان فشار مورد نیاز برای تولید پت های بطری نوشابه، آب معدنی، دلستر و مواردی از این قبیل را مهیا نمود. نصب بوستر کمپرسور دالگاکن ایران با افزایش فشار می توانند فشار مورد نیاز خروجی سیستم را ارتقاء ببخشد و میزان تراکم هوای خروجی را افزایش دهند که به صورت یک و یا چند مرحله ای صورت می پذیرد. بر این اساس، قیمت بوستر کمپرسور دالگاکن ایران متناسب با ظرفیت آنها تعیین می گردد و می توانید متناسب با سیستم های مختلف، کاربردی ترین نوع بوستر کمپرسور را تهیه نمائید. اکثر مواقع بوسترهای کمپرسور هنگام راه اندازی سیستم های کمپرسور اسکرو که با روغن کار می کنند، مورد استفاده قرار گرفته می شود، تا بدین وسیله بتوانند میزان حرکت پیستون ها را تسریع ببخشند. ضمن آنکه دمای ورودی و یا خروجی با بهره گیری از بوستر کمپرسور dalgakiran کاهش می یابد و میزان استهلاک در مسیر کمپرسور اسکرو را به حداقل می رساند. به کارگیری از بوستر کمپرسور می تواند در شرایط بد جوی، بازدهی کمپرسور اسکرو یا روتاری را بهبود ببخشد.

قیمت بوستر کمپرسور dalgakiran

قیمت بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran بر اساس مشخصات فنی و ظرفیت خروجی که دارد، تعیین می گردد. شرکت dalgakiran تحت لیسانس کشور آلمان توانسته موفق به تولید انواع بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran با ظرفیت های متفاوتی گردد. به طور کلی محصولات این کمپانی معتبر تهیه و مونتاژ می شود و می توان از آنها جهت راه اندازی خطوط هوای فشرده استفاده نمود. با عرضۀ انواع بوستر کمپرسور و کمپرسور اسکرو صنعتی روغنی جهت انتقال قدرت تسمه و کوپل مستقیم و یا کمپرسور اسکرو بدون روغن جهت امور دندانپزشکی، مخازن هوا، انواع ایر درایر و ... توانسته اند سهم بزرگی در حوزۀ ایجاد سیستم های هوای فشرده فشار بالا داشته باشند. پیش از خرید تجهیزات کمپرسور هوای فشرده می توانید از طریق فروشگاه مکانیکا، قیمت بوستر کمپرسور دالگاک ایران dalgakiran را استعلام نمائید. پس از بررسی تمام جوانب یعنی در نظر گرفتن مشخصات فنی بوستر کمپرسور و نوع کاربری که برای چنین دستگاه هایی در نظر دارید، می توان مناسب ترین مدل بوستر کمپرسور dalgakiran را با قیمت مناسب تهیه نمود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :