10 / 10
از 1 کاربر

تسمه کمپرسور

فروش تسمه کمپرسور و سایر قطعات این دستگاه توسط مرکز مکانیکا ارائه می شود. کمپرسور یکی از تجهیزات مهم در صنایع کوچک و بزرگ می باشد و به وسیله آن می توان سیالات و هوا را متراکم نمود و آن را با فشار زیادی از دستگاه خارج کرد که برای بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کمپرسور ها دارای انواع مختلفی می باشند و با توجه به صنایع مورد نظر می توان از نوع مناسب استفاده کرد. کمپرسور متراکم سازی هوا و سیالات تراکم پذیر را انجام می دهد و به طور کلی کمپرسور ها از نظر متراکم سازی شامل دو نوع می باشند.یکی از انواع کمپرسور ها گاز و سیالات را از یک سمت دستگاه به درون دستگاه می‌ برند و از طرف دیگر آن را خارج می نماید که به آن کمپرسور جابجایی مثبت می ‌گویند. این کمپرسورها در دو نوع کمپرسورهای اسکرو و کمپرسور پیستونی می باشد. این سطح از کمپرسور ها بسیار کاربردی هستند و برای ظرفیت های بالا از آن استفاده می شود به طور مثال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و غیره از آن می توان بهره برد. نوعی دیگر از کمپرسورها کمپرسور دورانی می باشد که در فشار پایین و در ظرفیت هوای بالا مورد استفاده قرار می گیرد. کمپرسور از قطعات متعددی تشکیل شده که هر یک از این قطعات بسیار مهم می باشند و باید انتخاب آن را با دقت بسیار انجام داد.یکی از انواع قطعات کمپرسور ، تسمه کمپرسور است که نقش بسیار مهمی در این دستگاه دارند و به واسطه آن کمپرسور قادر به حرکت خواهد بود.برای خرید تسمه کمپرسور و سایر قطعات کمپرسور از طریق سایت مکانیکا اقدام نمایید و با بهترین قیمت تسمه کمپرسور و سایر لوازم این دستگاه را تهیه نمایید.

خرید تسمه کمپرسور

کمپرسور از انواع قطعات کمپرسور تشکیل شده است که انتخاب نوع آن بسیار مهم است و افراد با توجه به کمپرسور مورد نظر باید تسمه کمپرسور را خریداری نمایند. یکی از موارد مهم در زمان خرید تسمه کیفیت عالی می باشد که در صورتی که این قطعه در کیفیت بالایی باشد طول عمر بالاتری خواهد داشت و کمتر به تعویض آن نیاز پیدا خواهید کرد.قطعات کمپرسور در صورتی که در کیفیت بالایی تهیه شوند نقش مهمی در سرویس و نگهداری کمپرسور خواهند داشت و به مراتب هزینه های تعمیر کمپرسور را می کاهد. تسمه کمپرسور به منظور انتقال نیرو در فواصل مختلف به کار می رود به طور مثال برای انتقال حرکت چرخشی از این قطعه استفاده می شود. تسمه کمپرسور دارای مزیت های بسیار زیادی است که یکی از این مزایا کار کردن ساده با این قطعه می باشد همچنین برای فواصل زیاد و انتقال نیرو می توان از تسمه کمپرسور استفاده کرد.

فروش تسمه کمپرسور توسط فروشگاه مکانیکا در انواع مختلف و متناسب با انواع کمپرسور ها در نظر گرفته شده است بنابراین متقاضیان خرید تسمه کمپرسور و سایر قطعات و لوازم مصرفی کمپرسور از طریق این مجموعه می توانند محصولات با کیفیت را تهیه نماید.

تسمه کمپرسور

انواع تسمه کمپرسور

تسمه کمپرسور در تنوع بالایی به تولید می‌ رسد که هر یک مناسب برای کمپرسور های مختلف می باشد و فروش تسمه کمپرسور از طریق تامین نندگان صورت می گیرد. به طور کلی می توان چهار دسته را برای تسمه کمپرسور در نظر گرفت که عبارتند از :

  • تسمه کمپرسور تخت که به با پولی های مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • تسمه کمپرسور مقطع که با پولی های لبه دار مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تسمه تایمینگ که با استفاده از پولی دندانه دار مورد استفاده قرار می گیرد.
  • تسمه کمپرسور v شکل که با استفاده از پولی های لبه دار مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از تسمه کمپرسور

کمپرسور ها از تسمه کمپرسور به منظور انتقال قدرت الکتروموتور ایرند یا واحد هواساز استفاده می ‌شود و این قطعه نقش اساسی در کارکرد کمپرسور داشته و تسمه کمپرسور دندانه ای یکی از انواع رایجی است که دارای طول عمر بالایی می باشد. به طور کلی کمپرسور از قطعات ایرند، برد کمپرسور ،درایر، تله آبگیر، آنلودر، فیلتر سپراتور ، فیلتر روغن، فیلتر هوا و... تشکیل شده است.هر یک از قطعات کمپرسور دارای ساختار خاصی می باشد و با کارکرد مجموع این قطعات می‌ توانیم عملکرد مناسبی را از کمپرسور مشاهده کنیم. در زمانی خرابی قطعات کمپرسور نیاز است که اقدام به تعمیر و تعویض این قطعات نمایم ، در مواقعی با تعمیر برخی از قطعات مجدداً مورد استفاده قرار می‌ گیرند اما در صورتی که نتوان با تعمیر قطعات را دوباره قابل استفاده نمود باید خرید تسمه کمپرسور و تعویض قطعه انجام داد.

یکی از نکات مهم در استفاده از تسمه کمپرسور کلاچ بودن آن می باشد که در سرویس کمپرسور باید به آن توجه زیادی داشته باشید. در صورت عدم رگلاژ تسمه کمپرسور، به الکتروموتور و ایرند آسیب های جدی وارد خواهد شد. تسمه کمپرسور در تنوع بالا از نظر برند می باشد و تولیدکنندگان مختلفی تسمه کمپرسور را ساخته و آن را به بازار عرضه کرده اند بنابراین در زمان خرید باید برندی معتبر را در نظر بگیرید تا از کیفیت آن مطمئن باشید. یکی از انواع تسمه کمپرسور های رایج در بازار کشورمان تسمه کمپرسور کره ای می باشد که به دلیل کیفیت بالایی که دارند بسیار پرطرفدار است.باید دقت داشته باشید که پیش از اینکه تسمه کمپرسور پاره شود باید تعویض گردد. در انواع کمپرسور ها به منظور رگلاژ تسمه کمپرسور صفحه ای که زیر الکتروموتور به صورت متحرک وجود دارد رگلاژ شدن را به اپراتور کمپرسور ارائه می کند. در زمان ساییدگی پولی کمپرسور به دلیل سرخوردگی تسمه بر روی پولی موجب می ‌شود که کمپرسور در زمان راه اندازی صدای زیادی را داشته باشد و در این زمان نیاز است که تسمه کمپرسور تعویض گردد تا به دستگاه آسیب جدی تری وارد نگردد. بسیار مهم است که اپراتور کمپرسور تسمه زاپاس را برای کمپرسور در اختیار داشته باشد تا بتواند در زمان نیاز آن را تعویض نماید.

فروش اینترنتی تسمه کمپرسور

امروزه برای خرید انواع قطعات کمپرسور از جمله تسمه کمپرسور نیازی به خرید حضوری ندارید و می توانید از طریق سایت مراکز فروش تسمه کمپرسور اقدام به خرید اینترنتی نمایید. فروشگاه مکانیکا یکی از مراکز معتبر ارائه دهنده کمپرسور و انواع قطعات آن می باشد که در راستای خدمات دهی بهتر به مشتریانش وب سایت اختصاصی خود را راه اندازی نموده و فروش اینترنتی محصولات را ارائه می نماید. در زمان خرید تسمه کمپرسور دقت کنید که استفاده از قطعات غیر اورجینال می تواند به دستگاه شما آسیب وارد کند و به این منظور باید حتماً از قطعات با کیفیت استفاده نمایید و کمپرسور باید دارای استاندارد های جهانی باشد و دوام و ماندگاری خوبی داشته باشند به همین جهت توصیه می‌کنیم که همواره از برند های شناخته شده و معتبر خریدتان را انجام دهید. در بازار فروش تسمه کمپرسور تقلبی انجام می گیرد که در صورت خرید این قطعات شاهد کارایی نامناسب از کمپرسور خواهید بود و قطعات بی کیفیت به سرعت آسیب می بینند بنابراین انتخاب قطعات کمپرسور بسیار مهم است و در صورت خرید قطعات با کیفیت ، تعویض های مکرر قطعات از بین می رود. به منظور خرید فیلتر روغن و انواع کمپرسور و تجهیزات آن ، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. مجموعه مکانیکا از مراکز تخصصی و معتبر در حوزه فروش انواع کمپرسور ها و تجهیزات آن در برند های معتبر می باشد ، این مجموعه دارای سال ها سابقه و اعتبار بالا بوده و بهترین خدمات دهی را به شما ارائه می کند.  

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :