10 / 10
از 1 کاربر

روغن کمپرسور

یکی از محصولات پر فروش فروشگاه مکانیکا روغن کمپرسور است که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به شما ارائه می شود. کمپرسور از تجهیزاتی است که پر کاربرد در صنایع و مشاغل مختلف می باشد و به وسیله کمپرسور انرژی لازم برای دستگاه های پنوماتیک و صنعتی فراهم می شود. کمپرسور ها از نظر سرعت ، موتور محرک، تعداد مراحل عملکرد و غیره تقسیم بندی می شوند. یکی از مواد مصرفی کمپرسور ، روغن کمپرسور می باشد. برای کمپرسور هایی که مدتی استفاده شده‌اند نیاز است که تعویض روغن کمپرسور انجام می گیرد. انتخاب روغن کمپرسور مناسب بسیار مهم است و اگر برای خرید روغن کمپرسور به بازار مراجعه کرده باشید با برند های مختلفی روبه‌رو می‌ شوید که هر یک دارای کیفیت مختلف می باشند. روغن کمپرسور به صورت ترکیبی استاندارد و مصنوعی می باشد که تولید کنندگان از مواد اولیه ی متغیر برای روغن کمپرسور استفاده می نمایند. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. فروش کمپرسور اسکرو با نازلترین قیمت ارائه می‌شود.

انتخاب بهترین روغن کمپرسور

کمپرسور اسکرو دو روتور مارپیچ نر و ماده دارد که این دو روتور درون یکدیگر دوران نموده و گاز را فشرده سازی می نماید. به منظور خرید روغن کمپرسور فاکتورهایی را باید در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب مناسبی را داشته باشید. مواردی همچون معدنی یا سینتتیک بودن روغن ،نقطه ریزش روغن کمپرسور ،فشار بخار روغن کمپرسور، افزودنی روغن کمپرسور و غیره از مواردی است که در زمان خرید روغن کمپرسور باید به آن توجه داشته باشید.فروشگاه مکانیکا فرصتی را فراهم نموده تا افراد بتوانند برای خرید روغن کمپرسور از این مجموعه اقدام نموده و بهترین انواع روغن کمپرسور را به صورت مطمئن تهیه نمایند.

مشخصات روغن کمپرسور

تعویض روغن کمپرسور با توجه به کاتالوگ راهنما می باشد که ویژگی های این دستگاه را در آن ذکر کرده است و همچنین میزان روغن کمپرسور و نوع مناسب آن در این دفترچه کاتالوگ عنوان شده بنابراین افراد با مراجعه به این کاتالوگ می توانند اطلاعاتی را درباره استفاده از روغن کمپرسور به دست آورند.با توجه به اینکه این روغن ها دارای ویسکوزیته های مختلفی می باشند از روغن خودرو نمی توان برای کمپرسور استفاده کرد همچنین این روغن ها دارای تفاوت های زیادی از نظر مواد افزودنی ، رطوبت و ترکیبات دارند بنابراین باید از روغن کمپرسور مناسب برای دستگاه خود استفاده کرد. یکی از مواردی که در زمان خرید روغن کمپرسور باید به آن توجه داشته باشید این است که روغن های معدنی دارای قیمت ارزانتری می باشند اما با توجه به اینکه در مقابل حرارت مقاومت کمتری دارند برخی از افراد از این روغن ها استفاده نمی کنند. روغن های سینتتیک یا روغن های مصنوعی می‌تواند دما های بالاتر را تحمل کرده و روانکاری خوبی را انجام دهند و قیمت روغن کمپرسور مصنوعی نیز به صرفه خواهد بود.

روغن کمپرسور

دلیل استفاده از روغن کمپرسور

 روغن کمپرسور از مهم ‌ترین مواد در این دستگاه می باشد که بدون استفاده از آن ، کمپرسور قادر به کار کردن نمی باشد. انتخاب یک روغن کمپرسور مناسب برای استفاده از این دستگاه بسیار مهم بوده و می ‌تواند موجب بازدهی و طول عمر بالایی دستگاه شود.همچنین در صورت انتخاب یک روغن بی کیفیت دستگاه کمپرسور ممکن است با آسیب هایی روبرو شود و خسارات جبران ناپذیری را ایجاد نماید. در دوره های استفاده از کمپرسور بسیار لازم است که روغن آن تعویض شود تا بتوان عملکرد مناسبی را از این دستگاه مشاهده کرد.

عملکرد روغن کمپرسور

روغن کمپرسور دارای وظایف گوناگونی می باشد و می خواهیم به سه وظیفه اصلی این روغن اشاره کنیم. از روغن کمپرسور به منظور روانکاری قطعات استفاده می شود که موجب از بین رفتن اصطکاک قطعات در زمان کارکردشان شده و این قطعات دارای طول عمر بالاتری خواهند بود.همچنین روغن کمپرسور موجب خنک کاری قطعات می شود و در زمانی که قطعات کمپرسور در زمان کار داغ می شوند از حرارت آن می کاهد، زیرا حرارت یکی از مهمترین عوامل آسیب زا برای دستگاه کمپرسور می باشند و وظیفه ی دیگری که روغن کمپرسور دارد آب بندی کمپرسور می باشد بدین منظور از روغن برای آب بندی این سیستم استفاده می‌شود و این کار بدون از دست دادن فشار انجام خواهد گرفت.

زمان تعویض روغن کمپرسور

برای تعویض روغن کمپرسور باید با توجه به سازنده کمپرسور و دفترچه ی آن اقدام نمایید. با توجه به اینکه کمپرسور ها در انواع مختلفی به تولید می‌ رسند و هر یک از آن ها نیاز به نگهداری به شکل خاص دارد به همین جهت باید اطلاعات لازم را درباره دستگاه ها به دست آورد. در زمان کاهش سطح روغن در محفظه روغن دستگاه کمپرسور باید تعویض روغن را انجام داد. روغن کمپرسور مانند روغن خودرو با گذشت زمان خواص خود را از دست می دهد و مقاومت آن در مقابل فشار و دما کم می شود به همین جهت نیاز است که تعویض روغن کمپرسور را به موقع انجام داد. قیمت روغن کمپرسور مناسب بوده و اگر بتوانید خرید روغن کمپرسور را از تامین کنندگان روغن و تهیه کنید ،می توانید آن را با قیمت ارزان تهیه و خریداری نمایید. فروشگاه مکانیکا فروش مستقیم روغن کمپرسور را به صورت مستقیم ارائه می ‌کند و افراد می توانند به صورت اینترنتی خرید روغن کمپرسور را از این مجموعه انجام دهند تا محصولات تهیه شده در زمان کوتاهی برایشان ارسال شود.

 خرید روغن کمپرسور با کیفیت بالا

 فروش روغن کمپرسور با کیفیت های مختلفی در سطح بازار انجام می گیرد و با توجه به اینکه روغن کمپرسور یکی از مواد مصرفی مهم در این دستگاه می باشد بسیار مهم است که نوع با کیفیت آن تهیه شود تا از بروز مشکلات فنی و خرابی قطعه در کمپرسور جلوگیری کرد، به همین دلیل با مراجعه به مراکز معتبر فروش روغن کمپرسور می توانید این روغن را با بهترین کیفیت تهیه نمایید. برای انتخاب و خرید روغن کمپرسور باید مطابق کاتالوگ سازنده کمپرسور عمل نمایید و در صورتی که نیاز به تعویض روغن کمپرسور دارید از متخصصین مجموعه مکانیکا مشاوره های لازم را دریافت نمایید تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید.

فروش روغن کمپرسور به صورت اینترنتی

 امروزه برای خرید روغن کمپرسور نیاز نیز به فروشگاه ها مراجعه کنید و به صورت حضوری خریدتان را انجام دهید همچنین با توجه به این که فروشندگان روغن کمپرسور بسیار کم هستند برای افرادی که در مناطق دور از فروشگاه ها می باشند خرید روغن کمپرسور بسیار دشوار خواهد بود به همین جهت امروزه فروشندگان فروش اینترنتی را در نظر گرفته اند تا افراد بتوانند خرید روغن کمپرسور را به صورت اینترنتی انجام دهد. یکی از مراکز فروش روغن کمپرسور معتبر مجموعه مکانیکا است که شرایطی را فراهم نموده تا مشتریانشان خرید راحت تری را تجربه کنند.

فروشگاه مکانیکی از مراکز معتبر عرضه کننده ی کمپرسور و لوازم مصرفی آن است. در صورتی که می خواهید از یک فروشگاه معتبر و تخصصی خرید کمپرسور و قطعات آن را انجام دهید ، این مجموعه بهترین گزینه برای شما می باشد. فروشگاه مکانیکا دارای سال ها سابقه در حوزه تامین انواع لوازم مصرفی کمپرسور بوده و همواره بهترین خدمات را به مشتریان ارائه داده است. خرید اینترنتی لازمه ی اعتماد و فروشنده بوده و فروشگاه مکانیکا با سال ها سابقه و تجربه و ارائه خدمات عالی به مشتریانش موجب جلب اعتماد آنها شده و رضایت مشتریان برای این مجموعه اولین قدم در فروش محصولات می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :