10 / 10
از 1 کاربر

فیلتراسیون دومنیک هانتر domnick hunter

فیلتراسیون دومنیک هانتر domnick hunter به عنوان یکی از برندهای معروف و شناخته شده در بازار جهانی به شمار می رود. فروشگاه مکانیکا به عنوان یکی از مجموعه های وارد کنندۀ تجهیزات سیستم های هوای فشرده در تهران فعالیت می کند و توانسته اند در لیست محصولات فیلتراسیون، امکان خرید انواع فیلتراسیون domnick hunter را به صورت اورجینال برای مشتریان فراهم سازد. میکرو فیلترهای دومنیک هانتر محصول کشور انگلستان می باشد و از فناوری روز دنیا جهت ساخت محصولات خود استفاده می نمایند. کمپانی دومنیک هانتر واترسپراتور، درایرهای تبریدی و جذبی، انواع ژنراتو و کمپرسور و دیگر لوازم دستگاه های تولید هوای فشرده را تولید و به بازار جهانی عرضه می نمایند. خرید فیلتراسیون دومنیک هانتر به دلیل کیفیت و عملکرد بالایی که دارد، صورت می گیرد. در همین راستا شرکت های مختلف جهت راه اندازی سیستم های هوای فشرده و امور تصفیه سازی صنعتی از مزایای انواع فیلتراسیون domnick hunter جهت از بین بردن ذرات معلق موجود در سیالات فشرده استفاده می نمایند.

نحوۀ عملکرد فیلتراسیون domnick hunter در سیستم هوای فشرده

همانطور که از عنوان این قطعه مشخص است، هدف از طراحی و ساخت فیلتراسیون دومنیک هانتر، جذب ذرات گرد و غبار، آلودگی و بخارات معلق روغن و آب از داخل سیالات هوای فشرده می باشد. در این صورت در مسیر خطوط تولید هوای متراکم در برخی از پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار گرفته می شود. به عبارتی جهت انجام فرایند فیلتراسیون به صورت اصولی، قسمت نصب فیلتراسیون دومنیک هانتر پس از دستگاه کمپرسور هوا و یا بوستر کمپرسور می باشد چون در این مرحله نیاز به فرآیند فیلتراسیون هوای فشرده است که بتوانند ذرات معلق در هوای فشرده را از بین ببرند و در نهایت سیالات را از بین می برد.

به طور کلی در طراحی یک فیلتر، سه مکانیزم متفاوت وجود دارد که می توان به برخورد اولیه، برخورد ثانویه و فشرده شدن اشاره نمود. به کارگیری از فیلتراسیون دومنیک هانتر به دلیل کیفیت بالا و تنوع مدلی که دارد، صورت می گیرد. در ابتدای کار، ذرات و قطرات بزرگ به طور مستقیم به الیاف فیلتر برخورد می کند و سپس ذراتی که از اولین مرحلۀ فیلتراسیون عبور کردند با الیاف قسمت فیلتراسیون برخورد می کند و جذب می شود. در مرحلۀ آخر، نوبت به اجرای فشرده شدن است که ذرات ریز به دلیل حرکت مولکولی به یکدیگر چسبیده می شود و تبدیل به ذرات بزرگ تر می شوند که امکان فیلتراسیون شدن آنها وجود خواهد داشت.

فیلتراسیون دومنیک هانتر domnick hunter

خرید فیلتراسیون دومنیک هانتر با مشخصات فنی متفاوت

امروزه با استفاده از دستگاه فیلتراسیون توانسته اند سطح کیفیت هوای فشرده را بهبود ببخشند و بدین وسیله عمر مفید خطوط لوله کشی سیستم های هوای فشرده را بیشتر نمایند. در واقع استفاده از دستگاه فیلتراسیون و همچنین ایر درایر می تواند باعث بهبود کیفیت هوای متراکم خروجی و همچنین کاهش هزینه های نگهداری از سیستم کمپرسور هوای فشرده می شود. بدون شک تولید و فروش انواع فیلتراسیون domnick hunter با مشخصات فنی متفاوت متناسب با سیستم های کمپرسور اسکرو می باشد که جهت تولید خروجی های متفاوت ساخته شده است. در صورت عدم استفاده از فیلتراسیون و عدم عملکرد صحیح فیلتراسیون، هوای فشرده در قسمت خروجی دستگاه، دارای ذرات گرد و غبار خواهد بود و این مسئله بدون درنگ باعث کاهش عمر بلبرینگ های به کار رفته در سیستم می شود.

خرید فیلتراسیون دومنیک هانتر به دلیل عملکرد و کیفیت بالایی که دارد، توسط صاحبان صنایع صورت می گیرد. در نتیجه امروزه صنایع مختلف جهت تهیۀ محصولات متفاوت و یا راه اندازی یک خط تولید هوای متراکم نیازمند به تهیۀ فیلتراسیون دومنیک هانتر با ظرفیت های متفاوت می باشند. بدیهی است، نصب فیلتر نقش بسزایی بر روی عملکرد هر یک از اجزای سیستم کمپرسور هوا دارد و عدم استفاده فیلتر و یا عملکرد نا درست فیلتر هوا، میزان عملکرد سیستم های جدا کننده را کاهش می دهد. ضمن آنکه آسیب جدی و مالی به سیستم وارد می کند. بنابراین استفاده از انواع فیلتراسیون دومنیک هانتر در خطوط هوای فشرده لازم و ضروری می باشد.

عوامل تعیین قیمت فیلتراسیون دومنیک هانتر

حداقل افت فشار هوای فشرده، میزان کیفیت فرایند فیلتراسیون، تعیین عمر سرویس و نگهداری سیستم نسبت به بکارگیری المنت های موجود در سیستم، میزان تحمل دمای عملکرد مداوم و یا لحظه ای بر حسب سانتی گراد موارد مهم و اساسی هستند که به عنوان مشخصات فنی فیلترهای هوای ورودی، بر روی قیمت فیلتراسیون دومنیک هانتر تأثیرگذار خواهد بود. توسط کمپانی domnick hunter، بر اساس نحوۀ عملکرد سیستم های کمپرسور هوای فشرده، انواع فیلتراسیون دومنیک هانتر طراحی و تولید نموده اند. در نتیجه توانسته اند سطح عملکرد خطوط تولید هوای متراکم را ارتقاء ببخشند.

همانطور که می دانید جهت راه اندازی خطوط لوله کشی سیستم کمپرسور هوای فشرده متناسب با پروژه های مختلف، نیاز به استفاده از فیلتراسیون با ظرفیت متفاوت می باشد. به عبارتی میزان حجم ورودی دستگاه فیلتر و نحوۀ عملکرد فیلتراسیون مواردی هستند که بر روی قیمت فیلتراسیون دومنیک هانتر تأثیرگذار خواهد بود. جهت دریافت لیست قیمت فیلتراسیون domnick hunter می توانید با کادر فروش مکانیکا تماس حاصل فرمائید. این مجموعه به صورت تخصصی در حوزۀ فروش انواع فیلتراسیون دومنیک هانتر فعالیت دارد و توانسته اند بر حسب نیاز صنایع مختلف، انواع فیلتراسیون، کمپرسور اسکرو، ایر درایر و ... را با برندهای معروف و شناخته شدۀ اروپایی و خارجی تأمین نماید و در دسترس خرید صاحبان صنایع مواد غذایی، پزشکی، نظامی، فولاد سازی، خودروسازی، ساخت تجهیزات صنعتی، راه اندازی سیستم های تصفیه خانه آب و فاضلاب، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و غیره قرار دهند. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :