10 / 10
از 1 کاربر

فیلتراسیون سیف safe

فیلتراسیون سیف safe از دیگر برندهای معروف و پر کاربرد در حوزۀ تأسیس سیستم های هوای متراکم محسوب می شود. فروشگاه مکانیکا به عنوان یکی از مراکز تخصصی در حوزۀ فروش لوازم جانبی و تجهیزات کمپرسور هوای فشرده فعالیت دارد. در فهرست محصولات این مجموعۀ معتبر امکان خرید انواع فیلتراسیون، کمپرسور هوا، ایر درایر و ... با مشخصات فنی متفاوت و برندهای معتبر خارجی و داخلی وجود دارد. خرید فیلتراسیون سیف و هر برند دیگری جهت راه اندازی خطوط تولید هوای فشرده می باشد. در صنایعی که نیاز به تأسیس فیلترهای خطی باشد، لزوم به کارگیری فیلتر کمپرسور هوا را می توان ملاحظه نمود. کارشناسان فنی و متخصص متناسب با طراحی سیستم و عملکرد کمپرسور هوا، اقدام به نصب انواع فیلتراسیون سیف با مشخصات فنی متفاوت می نمایند. هدف از به کارگیری فیلتراسیون خطی در سیستم های کمپرسور هوا، حذف ذرات روغن کوچکتر از هوا، گرد و غبار و مواردی از این قبیل می باشد. در همین راستا محل نصب فیلتراسیون safe در قسمت خروجی کمپرسور می باشد، که البته امکان به کارگیری از تجهیزات فیلتراسیون در بخش های دیگر سیستم هوای فشرده ملاحظه می شود.

مشخصات فنی فیلتراسیون safe

دلیل اصلی افزودن انواع فیلتراسیون سیف در لیست محصولات فیلتراسیون فروشگاه مکانیکا ، عملکرد بالا و کیفیت محصولات این برند شناخته شده در بازار می باشد. به طور کلی برخی از صنایع جهت تولید محصولات خود، نیازمند به راه اندازی خطوط هوای متراکم یا فشرده هستند. با توجه به اینکه به طور طبیعی ذرات معلقی در هوا و هر گونه سیالات گازی شکل و مایع وجود دارد، استفاده از فیلتراسیون در خطوط تولید هوای فشرده و یا تصفیه آب، جهت از بین بردن اینگونه ذرات معلق فیزیکی همچون گرد و غبار، ذرات روغنی و مواردی از این قبیل می باشد. قطعاً نصب فیلتراسیون safe باعث جلوگیری از گرفتگی خطوط خروجی تجهیزات سیستم های هوای فشرده و یا تصفیۀ آب و فاضلاب می گردد.

قیمت فیلتراسیون سیف متناسب با نوع کاربری که در راه اندازی کمپرسورهای هوای متراکم دارد، بسیار مقرون به صرفه می باشد. اگر نیازمند به تأمین تجیهزات فیلتراسیون برای پیاده سازی پروژه های کمپرسور هوا و سیالات را دارید، می توانید از طریق فروشگاه مکانیکا، لیست قیمت فیلتراسیون safe را استعلام نمائید. بدون شک نصب انواع فیلتراسیون سیف متناسب با مشخصات فنی خروجی دستگاه کمپرسور هوا، از جمله راهکارهای مناسب جهت افزایش بازدهی و توان خروجی سیستم خواهد بود.

فیلتراسیون سیف safe

به کارگیری فیلتراسیون سیف می تواند عاملی مؤثر برای کاهش هزینه حفظ و نگهداری سیستم کمپرسور هوای فشرده گردد. با استفاده از قطعات میکرو فیلتر می توان آلودگی ها و ذرات معلق روغن موجود در هوای فشرده را از بین برد. در این صورت میزان سایش عناصر کمپرسور هوا، دریچه های ورودی و خروجی و سایر لوازم جانبی را کاهش داد. همانطور که از ابتدای مقاله بدان اشاره نمودیم، انتخاب و خرید فیلتراسیون safe به حجم خروجی سیستم هوای فشرده بستگی دارد. چرا که قابلیت جذب حجم معین شده از عناصر آلوده را داشته باشد. در همین راستا صنایعی که مجهز به سیستم فیتراسیون و میکرو فیلتر هستند، به صورت دوره ای باید تعویض گردد و از فیلترهای تمیز جهت حذف مجدد آلودگی های سیالات استفاده نمود.

خرید فیلتراسیون سیف

هدف کلی از بکارگیری فیلتر هوا، افزایش بهره وری خروجی سیستم هوای فشرده می باشد. البته ممکن است در سیستم تصفیه آب و فاضلاب و مجموعه هایی با این نوع کاربری از انواع میکرو فیلتر بهره گرفته می شود. در برخی از خطوط تولید هوای فشرده، پیش از شروع فرآیند متراکم سازی هوا، هوا توسط فیلتراسیون سیف تمیز می گردد و سپس هوای تصفیه شده به ورودی دستگاه کمپرسور هوا منتقل می شود. البته در اکثر صنایع، محل نصب انواع فیلتراسیون سیف پس از قطعات کمپرسور هوا و یا ایر درایر می باشد، که البته می تواند در مرحلۀ آخر نیز نصب گردد. خرید فیلتراسیون سیف سرمایه گذاری مناسب برای افزایش راندمان کاری دستگاه و کاهش هزینه های سرویس کمپرسور هوا می باشد.

امروزه مهندسین متخصص و مجرب توانسته اند با طراحی اصولی سیستم کمپرسور هوا، بازدهی ماشین آلات را چندین برابر نمایند. البته نحوۀ قراردهی هر یک از قطعات در کنار یکدیگر، نقش بسزایی در کیفیت نتیجۀ خروجی سیستم خواهد داشت. هنگام خرید فیلتراسیون safe باید هدف از راه اندازی سیستم، نوع سیال به کار رفته در سیستم، نوع ذرات و آلودگی های موجود در سیالات و حجم سیالات مورد استفاده در سیستم در نظر گرفته شود. لازم به ذکر است که موارد مذکور بر روی قیمت فیلتراسیون سیف تأثیرگذار می باشد. در نتیجه با صرف هزینه برای خرید فیلتراسیون در مسیر خطوط تصفیه آب و فاضلاب و یا احداث سیستم های هوای فشرده، می توان صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های جانبی جهت نگهداری و سرویس دوره ای سیستم فراهم نمود.

عوامل تعیین قیمت فیلتراسیون safe

پارامترهای متعددی در تعیین قیمت فیلتراسیون سیف و هر برند دیگری وجود دارد. در نتیجه زمان خرید فیلتراسیون باید توجه ویژه نسبت به میزان پالایش آلودگی یا همان بازدهی استخراج دستگاه میکرو فیلتر، سرعت جریان گزینش فرایند فیلتراسیون، دمای فیلتر، میزان مقاومت دستگاه در برابر جریان و ظرفیت حجم ورودی گرد و غبار، سطح کیفیت و خلوص خروجی پالایش سیستم کمپرسور هوای فشرده اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوۀ عملکرد و انتخاب انواع فیلتراسیون سیف می توانید با کارشناسان فروش مجموعۀ مکانیکا کمپرسور مشورت نمائید. پس از مشاوره رایگان و دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فیلتراسیون سیف و دیگر برندهای موجود در بازار می توانید با واحد فروش مکانیکا تماس حاصل فرمائید. این مجموعه به صورت کاملاً تخصصی می توانند شما را در این حوزه همراهی کنند. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :