10 / 10
از 1 کاربر

فیلتراسیون وایز ایر WiseAir

فیلتراسیون وایز ایر WiseAir محصول یک شرکت چینی است که توانسته اند محصولات مورد نیاز جهت آماده سازی هوای فشرده را تولید و به بازار عرضه نمایند. در همین راستا فروشگاه مکانیکا در لیست محصولات فیلتراسیون توانسته امکان خرید فیلتراسیون وایز ایر را برای شرکت های تولید کننده فراهم آورد. کمپانی WiseAir توانسته علاوه بر انواع فیلتراسیون، انواع ایر درایر تبریدی و جذبی، میکرو فیلترها، واترسپراتور، مواد جاذب و رطوبت گیر و ... را تولید و روانۀ بازار جهانی نمایند. در حال حاضر به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در حوزۀ تولید محصولات سیستم های آماده سازی هوای متراکم در سطح جهان به شمار می رود. عمدۀ محصولات شرکت WiseAir عبارتند از انواع فیلتراسیون ویز ایر، خشک کنندۀ هوا و شیر برقی اتودرین می باشند. هر کدام از محصولات این کمپانی با قیمت ارزان و مناسب از طریق فروشگاه مکانیکا به بازار عرضه می شوند. به دلیل کیفیت بالایی که محصولات این کمپانی دارد، در اینجا قصد داریم به معرفی انواع فیلتراسیون WiseAir و نحوۀ عملکرد آنها در سیستم های کمپرسور هوای فشرده بپردازیم. با توجه به اینکه در حال حاضر محصولات کمپانی وایز ایر در کشورهای اروپایی، آسیا و همچنین آمریکا شناخته شده می باشد و از برندهای معروف و با کیفیت محسوب می شود.

مشخصات فنی برای خرید فیلتراسیون WiseAir

به طور طبیعی سیالات گازی و بخار همانند هوا متشکل از ذرات معلق روغنی، آلاینده های کثیف و گرد و غبار می باشد. در همین راستا از قطعات تله آب گیر، واحد مراقب ها، فیلتراسیون و یا واتر سپراتورها استفاده می شود. به طور کلی هوای مرطوب پس از مدت زمان کوتاهی باعث زنگ زدگی قطعات و ایجاد بروز نقص فنی در سیستم آماده سازی هوای فشرده می شود. با خرید فیلتراسیون وایز ایر می توان فرآیند حذف ذرات روغن کوچکتر از هوا را در قسمت خروجی کمپرسور هوای فشرده را انجام داد. با بکارگیری میکروفیلتر می توان دوام و عملکرد دستگاه های کمپرسور هوا را بهبود بخشید.

قطعات فیلتراسیون WiseAir مجهز به المنت یا کارتیج هستند. بدین وسیله بتوانند بر روی فرآیند حذف آلاینده های موجود در هوا کنترل داشته باشند. پرسش هایی در خصوص انتخاب و خرید انواع فیلتراسیون وایز ایر وجود دارد، در نتیجه متخصصین پیش از نصب انواع میکروفیلتر به طور دقیق مشخصات فنی محصولات را مورد بررسی قرار می دهند. متناسب با سیستم های هوای فشرده، می توانید ظرفیت مناسب فیلتراسیون وایز ایر را تهیه نمائید. با توجه به تنوع کمپرسورهای هوای فشرده، توجه به ابعاد انواع فیلتراسیون وایز ایر حائز اهمیت است چون استفاده از میکروفیلتر کوچک و نامتناسب موجب ایجاد درز در پیرامون فیلتر هوا و خط تولید هوای فشرده می شود و عاملی برای عبور هوا همراه با ضایعاتی همچون ذرات معلق گرد و خاک، رطوبت، ریزش روغن کمپرسور و ذرات زنگ زدگی مخزن هوای فشرده گردد.

فیلتراسیون وایز ایر WiseAir

خرید فیلتراسیون وایز ایر به منظور از بین بردن گرد و غبار و روغن موجود در هوای فشرده می باشد. در نتیجه هوای داخل کمپرسور تمیز می گردد و به نوعی بازدهی سیستم را بهبود می بخشد. صرف هزینه برای قیمت فیلتراسیون وایز ایر، مقرون به صرفه می باشد چون مانع از بروز صدمات جدی و نقص فنی به پیستوله ها، ایر درایر، بک بادی، انواع بلبرینگ و دیگر قطعات صنعتی می شود.

عوامل تعیین کنندۀ قیمت فیلتراسیون WiseAir

سطح آلودگی هوای فشرده، افزایش عملکرد کمپرسور و مشخصات فنی میکرو فیلتر از عوامل مؤثر بر قیمت فیلتراسیون وایز ایر محسوب می شود. جهت ارتباط با بخش فروش مجموعۀ مکانیکا می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید. در واقع کسب اطلاعات جامع در خصوص نحوۀ عملکرد قطعات فیلتراسیون، پیش از راه اندازی سیستم های هوای فشرده ضرورت دارد چون بر روی کیفیت و بازدهی خروجی تأثیرگذار می باشد. خرید فیلتراسیون ویز ایر در مسیر خطوط کمپرسور هوای فشرده باعث بهبود هوای فشرده خروجی از سیستم می شود.

از ویژگی های مهم فیلتراسیون WiseAir می توان به داشتن المنت قابل تعویض، بدنۀ با جنس آلیاژ آلومینیوم و پوشش ضد زنگ اپوکسی، از بین بردن گرد و غبار، داشتن شناور محافظ استاندارد برای تخلیۀ اتوماتیک ذرات مایع، تغییر سایز اتصالات، تطبیق با ظرفیت دبی، تجهیز بودن به نشانه گر میزان مصرف فیلتر، حداکثر فشار کاری فیلتر جهت تصفیۀ آب و تناسب داشتن با ظرفیت جریان عبوری اشاره نمود. در همین راستا هنگام خرید فیلتراسیون وایز ایر باید به طور دقیق اطلاعات مندرج بر روی جدول مشخصات فنی میکرو فیلترهای WiseAir را مطالعه نمائید.

از ویژگی های خاص انواع فیلتراسیون وایز ایر می توان به نصب آسان میکروفیلتر، ساخت فیلتراسیون منطبق با استاندارد جهانی و کمپرسورهای ISO 8573 صورت می گیرد. ضمن آنکه وزن بدنه و المنت به کار رفته در طراحی فیلتراسیون کاهش یافته است. تجهیز بودن به اتودرین یا شیر تخلیه اتوماتیک، قیمت ارزان و مقرون به صرفه از دیگر موارد مهم و اساسی هستند که بر روی عملکرد کلی سیستم هوای فشرده تأثیرگذار می باشد. فیلتراسیون وایز ایر WiseAir به عنوان یکی از تجهیزات اصلی سیستم آماده سازی هوای فشرده محسوب می شود چون جهت تفکیک سازی قطرات آب، روغن، ذرات گرد و غبار و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار گرفته می شود. محل به کارگیری انواع فیلتراسیون پس از کمپرسور اسکرو، تله های آبگیر و ایر درایر مورد استفاده قرار گرفته می شود. جهت دریافت لیست قیمت فیلتراسیون وایز ایر می توانید با دفتر فروش مکانیکا ارتباط برقرار کنید. این مجموعه به دلیل تجربیات فراوانی که در حوزۀ تأمین، فروش و راه اندازی سیستم های کمپرسور هوا کسب نموده، همواره آمادۀ ارائه بهترین خدمات مشاوره ای به مشتریان گرامی در سراسر کشور می باشند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :