10 / 10
از 1 کاربر

کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air

کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در حوزۀ سیستم های انتقال قدرت به صورت تسمه ای مورد استفاده قرار گرفته می شود. فروشگاه مکانیکا به عنوان یکی از مراکز تأمین کنندۀ دستگاه های کمپرسور هوا در ایران فعالیت دارد و توانسته نیاز صاحبان صنایع را در حوزۀ خرید کمپرسور اسکرو اربیت ایر برآورده سازد. به دلیل اهمیت کاربرد دستگاه های کمپرسور اسکرو، در ادامۀ متن بیشتر به ویژگی های مهم آن می پردازیم. در این قسمت به نحوۀ عملکرد دستگاه کمپرسور اسکرو می پردازیم و اینکه توسط شرکت های سازندۀ دستگاه های کمپرسور همچون Orbit Air توانسته اند موفق به طراحی و تولید انواع کمپرسور اسکرو اربیتایر گردند. تولید کمپرسور اسکرو در دو طبقه بندی خشک و روغنی صورت گرفته است و متناسب با نوع کاربری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود. کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air خشک با عنوان اویل فری Oil Free شناخته می شود و بدون استفاده از روغن قابلیت کار کردن را درون سیستم هوای فشرده دارد. کمپرسور اسکرو اربیت ایر با روغن نیز با عنوان Oil Inject تعریف می شود و جهت عملکرد بهینه نیازمند به پروسۀ روغن کاری می باشد.

ویژگی های مهم کمپرسور اسکرو اربیت ایر

در ادامه به مشخصه های اصلی هر دسته بندی از کمپرسور اسکرو اربیت ایر می پردازیم و اینکه به کارگیری چنین تجهیزات صنعتی، بیش از پیش توانسته سرعت فرآیند تولید برخی از محصولات صنعتی را تسریع ببخشد. خرید کمپرسور اسکرو OrbitAir توسط برخی از صنایع مواد غذایی، تولید محصولات پلاستیکی، سیستم های تصفیه صنعتی، تولید تجهیزات و لوازم خانگی و ... صورت می پذیرد. تولید و فروش کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air در دسته بندی متفاوت صورت می گیرد، بنابراین متناسب با صنایع مختلف، نوع کاربرد تجهیزات تولید هوای فشرده و رعایت نکات بهداشتی مناسب ترین مدل کمپرسور اسکرو اربیت ایر را با قیمت مناسب تهیه نمائید. به عنوان از مشخصات فنی دستگاه کمپرسور اسکرو Orbit Air مدل B60 می توان به قابلیت تولید قدرت 45 کیلو وات با ظرفیت هوادهی در موقعیت فشار 8 بار در 6.6 متر مکعب در دقیقه، فشار 10 بار در 6 متر مکعب و فشار 13 بار در 5.2 متر مکعب در دقیقه اشاره نمود. به طور کلی هنگام خرید کمپرسور اسکرو اربیت ایر باید توجه ویژه نسبت به قابلیت، نحوۀ عملکرد و بازدهی خروجی دستگاه داشته باشید.

کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air

دستگاه کمپرسور اسکرو به عنوان یکی از تجهیزات صنعتی پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته می شود و می توان از مزایای آن جهت افزایش سرعت تولید برخی از محصولات و اجرای یک سری پروسۀ های تولید استفاده نمود. در همین راستا شرکت اربیت ایر توانسته موفق به ساخت انواع کمپرسور اسکرو Orbit Air با فشار بار متفاوت گردد. اسکرو در لغت به معنای پیچ است و کمپرسورهای اسکرو اربیت ایر از سری کمپرسورهای شناخته شده در حوزۀ فشرده سازی هوا مورد استفاده قرار گرفته و جهت به کارگیری در تجهیزات مارپیچی به کار برده می شود.

خرید کمپرسور اسکرو Orbit Air

جهت خرید کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air می توانید از طریق فروشگاه مکانیکا اقدام نمائید، چرا که این مجموعه به صورت تخصصی در زمینۀ تأمین و پخش تجهیزات هوای فشرده فعالیت دارد. از این رو در لیست محصولات کمپرسورهای هوا، توانسته اند امکان تهیۀ انواع کمپرسور اسکرو اربیت ایر را برای صاحبان صنایع کوچک و بزرگ فراهم نموده است. به عنوان مثال طراحی کمپرسور اسکرو به گونه ای است که می توان به عنوان یکی از ابزارآلات مهم و کاربردی در قطعات کولرهای گازی مشاهده نمود. هواساز، الکتروموتور، فن کنک کننده، انواع فیلتر روغن و سیلاتور برخی از اجزای اصلی تشکیل دهندۀ کمپرسورهای اسکرو اربیت ایر و هر برند دیگری به شمار می روند.

با توجه به عملکرد بالایی که دستگاه های کمپرسور دارد، قیمت کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air صرفۀ اقتصادی برای سیستم دارد. به طور کلی کاربرد انواع کمپرسور اسکرو را می توان در تولید تجهیزات و لوازم خانگی مشاهده نمود. نحوۀ عملکرد کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air و دیگر برندهای این دستگاه به شرح زیر می باشد:

در ابتدا چرخش قطعات روتورها باعث درگیری دندانه ها با یکدیگر می شود و میان کمپرسور و قطعات روتورها محفظۀ خالی بوجود می آید. سپس با حرکت چرخش حلزونی در محفظۀ دستگاه، گاز از طریق راه ورودی ساکشن یا مکش شده و به سوی قسمت فشرده سازی منتقل می شود. هر یکی از محفظه های به کار رفته در ساخت دستگاه کمپرسور اسکرو به دهانه لولۀ مکش کننده متصل است و به وسیلۀ بورت ها به محفظۀ بزرگ تری متصل می شود و در نهایت شرایط برای عبور جریان گاز از دهانه خروجی دستگاه اسکرو فراهم می شود.

کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air

همانطور که در ابتدای مطالب بدان اشاره نمودیم، خرید و فروش کمپرسور اسکرو Orbit Air در دو نوع خشک و روغنی صورت می گیرد. بدین ترتیب صنایع مختلف متناسب با سیستم های مختلف و محصولاتی که قصد ساخت آنها را دارند، می توانند از مزایای دستگاه کمپرسور اسکرو خشک و یا روغنی استفاده نمایند. کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air خشک بیشترین کاربرد را در صنایع غذایی، دارویی، پزشکی و مواردی از این قبیل دارد چون همانطور که از نامش پیداست، فاقد هر گونه روغن می باشد و از نظر بهداشتی در طراحی دستگاه های صنعتی در حوزه های مذکور بلامانع است. البته باید توجه داشته باشید که جهت سیستم هایی تحت دمای بالا نمی توان از این نوع کمپرسور اسکرو استفاده نمود.

خرید کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air روغنی به دلیل به قابلیت روانکاری به طور دائم می تواند فعالیت داشته باشد چون امکان روغن کاری مداوم و پیوسته در این نوع دستگاه قابل مشاهده است. در این صورت توانسته اند میزان استهلاک قطعات درگیر در دستگاه را کاهش دهند و در نتیجه باعث کاهش دمای کمپرسور اسکرو می شود.

قیمت کمپرسور اسکرو اربیت ایر

قیمت کمپرسور اسکرو اربیت ایر را می توانید از طریق فروشگاه مکانیکا مطلع گردید. این مجموعه به صورت حرفه ای در حوزۀ فروش دستگاه های کمپرسور هوای فشرده در مدل و برندهای مختلف فعالیت دارد و توانسته در لیست محصولات فروشگاه، امکان خرید کمپرسور اسکرو اربیت ایر را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم نماید. قیمت کمپرسور اسکرو Orbit Air به دلیل عملکرد بالا و بهره گیری از قطعات با کیفیت برای خریداران مقرون به صرفه می باشد. از اجزای اصلی کمپرسورهای اسکرو می توان به آنلودر، هواساز و سیراتور اشاره نمود، که هر کدام از آنها مسئولیت انجام یک فعالیت را بر عهده دارند.

از مزایای مهم کمپرسور اسکرو اربیت ایر Orbit Air می توان به مصرف اندک انرژی و بازدهی بالای آن اشاره نمود. همچنین دارای حداقل صدا و لرزش است و به راحتی می توان در مناطق مسکونی از تکنولوژی دستگاه های کمپرسور اسکرو استفاده نمود. از ابعاد کوچک برخوردار است و فضای کم تری از سیستم را به خود اشغال می کند. همچنین اجزای به کار رفته در کمپرسور اسکرو اربیت ایر به صورت استاتیک است و از کمترین استهلاک و سایش قطعات مکانیکی برخوردار است. در همین راستا نگهداری دستگاه های کمپرسور اسکرو بسیار کم هزینه خواهد بود و هوایی که توسط کمپرسورهای اسکرو اربیت ایر تولید می شود از کیفیت بالایی برخوردار است. بدین وسیله می توانید از طریق فروشگاه مکانیکا، قیمت کمپرسور اسکرو Orbit Air مورد نظر خود را استعلام نموده و پس از اطمینان یافتن از مدل و بازدهی خروجی دستگاه، با قیمت مناسب همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :