10 / 10
از 1 کاربر

کمپرسور اسکرو بهسان

کمپرسور اسکرو بهسان از جمله دستگاه های با کیفیت موجود در بازار است که توسط فروشگاه مکانیکا تأمین و عرضه می شود. بدین ترتیب در اینجا قصد داریم به معرفی کمپرسورهای اسکرو بهسان بپردازیم چون نقش بسزایی در پیشرفت صنایع مختلف در ایران دارد. محبوبیت فروش کمپرسور اسکرو بهسان به دلیل بهره مندی از تکنولوژی روز شرکت FIAC ایتالیا می باشد که در طراحی این دستگاه ها به کار برده شده است. اگر به عنوان خریدار دستگاه کمپرسور اسکرو بهسان به وب سایت ما مراجعه نموده اید، بدون شک از نحوۀ عملکرد این دستگاه آشنا می باشید، در غیر این صورت، پیشنهاد می کنیم ما را تا انتهای متن همراهی کنید.

کمپرسور اسکرو بهسان چیست ؟

کمپرسور اسکرو بهسان یکی از پرفروش ترین انواع کمپرسور حال حاضر در بازار محسوب می شود که از ساختار مشخصی برخوردار است. کمپرسور اسکرو دارای یک جفت روتور حلزونی است که روتورها به صورت دورانی و متناسب می چرخند و در انتهای چرخش روتور، فضای میان لوب ها بسته می شوند. زمانی که فضای میان لوب در بخش انتهایی کمپرسور باز می گردد، هوای تبریدی توسط کومپرسور مکیده می شود. هنگامی که روتورها به چرخش خود ادامه می دهند، هوای تبریدی میان لوب ها به دام افتاده و در میان روتورها متراکم می شوند. لازم به ذکر است که حجم فضای میان لوب ها کاهش پیدا می کند و بدین ترتیب هوای تبریدی توسط دستگاه کمپرسور اسکرو بهسان فشرده شده و درون مخازن هوای فشرده ذخیره سازی می شوند. از مهمترین مزایای کمپرسور اسکرو بهسان می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • کاهش هزینۀ تقریبی 30 الی 40 % نگهداری کمپرسور
 • صرفه جویی تقریبی 20 الی 30 % در مصرف انرژی کمپرسور
 • قابلیت تنظیم فشار ثابت در قسمت هوای خروجی کمپرسور اسکرو
 • بهره مندی از تکنولوژی جدید جهت تولید هوای فشرده در زمان فشار ثابت
 • عملکرد سریع دستگاه کمپرسور اسکرو در برابر تغییرات فشار و میزان مصرف هوای فشرده
 • قابلیت تنظیم تناسب حجم مصرفی کمپرسور اسکرو بر اساس میزان تولید هوای متراکم
 • قابلیت قطع و وصل نمودن دستگاه با استفاده از تکنولوژی Inverter
 • قابلیت کار کردن برای مدت زمان نامحدود با حداکثر ظرفیت
 • نصب و راه اندازی کمپرسور اسکرو در مدت زمان کوتاه

کمپرسور اسکرو بهسان

انواع کمپرسور اسکرو بهسان

در حال حاضر انواع کمپرسور اسکرو بهسان در مدل های متفاوت تولید و عرضه می شوند، تا بدین وسیله بتوانند متناسب با نیاز صنایع مختلف، سطح عملکرد کمپرسورهای اسکرو را دو چندان نمایند. در این بخش از مبحث به معرفی انواع  کمپرسور اسکرو بهسان می پردازیم :

 • کمپرسور اسکرو TS-FF

این سری از کمپرسورهای اسکرو بهسان دارای قابلیت به کارگیری در صنایعی که نیاز به تولید هوای فشرده در بازۀ 4 الی 11 کیلو وات یا (5.5 الی 15 اسب بخار) با دبی 650 الی 1800 لیتر در دقیقه را دارند، بهره گرفته می شوند.

 • کمپرسور اسکرو TS-DD

این دسته بندی از کمپرسورهای اسکرو بهسان از تسمه برای انتقال نیرو استفاده نمی کنند و مجهز به کوپلینگ هستند. توانایی به کارگیری در بازۀ 75 کیلو وات و یا 100 اسب بخار را با دبی 12000 لیتر بر دقیقه به بالا را دارند. نیروی مورد نیاز برای موتور از طریق شافت الکترو موتور تأمین می شود.

 • کمپرسور اسکرو TS-BD

این نوع کمپرسور اسکرو دارای قابلیت کشسانی است و مقدار ضربه ها و ارتعاشات پولی به پولی ها منتقل نمی شود. دارای قابلیت نصب و تعویض می باشد. بدین ترتیب نیاز به نگهداری زیاد ندارند و در صورت بروز هر گونه مشکل فنی در قسمت الکترو موتور، نقص فنی به دستگاه کمپرسور انتقال نمی یابد.

 • کمپرسور اسکرو TS-VS

این سری از کمپرسورهای اسکرو بهسان دارای قابلیت ذخیرۀ انرژی بوده و از فناوری دور متغیر یا Inverter بهره می گیرند. قابلیت به کارگیری این کمپرسور از 15 کیلو وات یا 20 اسب بخار با دبی 2000 لیتر در دقیقه به بالا می باشد.

بدین ترتیب هر دسته بندی از دستگاه های کمپرسور اسکرو بهسان دارای یک سری مزایا و معایب هستند که باعث گردیده تا سطح کاربری آنها در صنایع مختلف اختصاصی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی انواع کمپرسور اسکرو بهسان می توانید با مرکز فروش مکانیکا تماس حاصل فرمائید.

کمپرسور اسکرو بهسان

فروش کمپرسور اسکرو بهسان

فروش کمپرسور اسکرو بهسان در دسته بندی های متفاوت انجام می پذیرد. بدین ترتیب اگر نیازمند به خرید کمپرسور اسکرو می باشید، بایستی میزان مصرف هوای فشرده را مشخص نمائید چون نقش بسزایی بر روی نحوۀ عملکرد نهایی سیستم دارد. طبقه بندی طراحی و ساخت کمپرسور اسکرو بهسان بر مبنای کمپرسورهای اسکرو روغنی و بدون روغن است. بدین ترتیب صنایع مختلف متناسب با نوع کاربری که دستگاه ها و تجهیزات صنعتی دارند، اقدام به خرید کمپرسور اسکرو بهسان می نمایند. جهت مشاوره و خرید کاربردی ترین دستگاه های کمپرسور اسکرو می توانید با کادر فروش مکانیکا تماس بگیرید. فاکتور مهمی که در حوزۀ فروش کمپرسور اسکرو وجود دارد که می بایست خریداران از آن مطلع باشند، آگاهی داشتن نسبت به مشخصات فنی هر یک از دستگاه های کمپرسور بهسان موجود در بازار می باشد. در واقع در نظر گرفتن موارد مذکور، باعث می گردد تا صاحبان صنایع بتوانند مناسب ترین دستگاه کمپرسور اسکرو را تهیه نمایند. به طور کلی کمپرسور اسکرو با عنوان کمپرسور باد پیچی جهت متراکم سازی سیالات گازی در صنعت مورد استفاده قرار گرفته می شوند و به دلیل طراحی ساده ای که از آن برخوردار است، دارای بازدهی بالایی در حوزۀ تولید هوای فشرده دارند.

خرید کمپرسور اسکرو بهسان

نکاتی که هنگام خرید کمپرسور اسکرو بهسان در نظر گرفته می شود، مسائل مهمی در خصوص مشخصات فنی دستگاه است که عبارتند از :

 • جنس کابین
 • نوع فیلتراسیون
 • نوع انتقال قدرت
 • ابعاد و وزن دستگاه
 • مدل و قدرت الکترو موتور
 • سایز خروجی کمپرسور اسکرو
 • میزان باددهی مفید دستگاه در شرایط متعارف
 • مدل رادیاتور و مینیوم پرشر والو
 • قیمت کمپرسور اسکرو بهسان
 • مشخصات فنی تابلو برق
 • حداکثر میزات تولید صدا
 • نوع سیستم خنک کننده

قطعاً شاخص های مذکور بر روی طول عمر دستگاه و همچنین نحوۀ عملکرد کمپرسور اسکرو بهسان خواهد داشت. بدین ترتیب افرادی که قصد تهیۀ دستگاه کمپرسور اسکرو را دارند، بایستی اطلاعات تخصصی در خصوص موارد مذکور داشته باشند.

قیمت کمپرسور اسکرو بهسان

جهت دریافت لیست قیمت کمپرسور اسکرو بهسان می توانید از طریق فروشگاه مکانیکا اقدام نمائید. اگر از ابتدای پست همراه ما بوده باشید، متوجه خواهید بود که قیمت کمپرسور اسکرو بهسان بر اساس مشخصات فنی دستگاه ها و میزان ظرفیت ورودی و قدرت خروجی آنها تعیین می گردد. بدین ترتیب صنایع مختلف منجمله صنایع مواد غذایی، صنایع الکترونیکی، تولید لوازم و تجهیزات خانگی، صنایع متالوژی و معادن، راه اندازی نیروگاه های تولید برق، صنعت تولید مصالح ساختمانی، صنایع تولید پارچه و پوشاک و ... جهت راه اندازی تولید هوای فشرده نیازمند به خرید کمپرسور اسکرو بهسان در مدل های مختلف هستند.

بدون قطع نوع کمپرسور اسکرویی که در طراحی سیستم های صنعتی مورد استفاده قرار گرفته می شوند، نقش بسزایی بر روی نحوۀ عملکرد و همچنین خروجی سیستم ها خواهد داشت. در نتیجه فروشگاه مکانیکا توانسته در لیست دستگاه های کمپرسور، موفق به عرضۀ انواع کمپرسور اسکرو بهسان همراه با گارانتی معتبر گردند. گروه پشتیبانی فروشگاه مکانیکا همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما مشتریان گرامی در حوزۀ خرید کمپرسورهای اسکرو بهسان و دیگر برندهای معتبر در این بازار گسترده می باشند. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :