10 / 10
از 3 کاربر

کمپرسور اسکرو روتورکمپ ROTORCOMP

کمپرسور اسکرو روتور کمپ ROTORCOMP توسط کمپانی باور آلمان تولید و به بازار عرضه شده است. فروشگاه مکانیکا به عنوان یکی از مراکز تأمین کنندۀ تجهیزات و لوازم سیستم های هوای فشرده در ایران فعالیت خود را آغاز نموده است و توانسته در لیست محصولات فروشگاه، امکان خرید کمپرسور اسکرو روتور کمپ را برای صنایع بزرگ و کوچک مهیا نماید. شرکت باور آلمان در سال 1978 فعالیت خود را آغاز نموده و تولیدات را در حوزۀ صنعت کمپرسورسازی گسترش داد. امروزه به عنوان یکی از برندهای معتبر و شناخته شده در تجهیزات سیستم هوای فشرده به شمار می رود. به دلیل کیفیت بالایی که محصولات این کمپانی معتبر دارد، همچنان شاهد گستردگی تولیدات کمپانی روتور کمپ در سطح جهانی می باشم که در ایران نیز توسط برخی از مراکز تأمین و به بازار عرضه می شوند.

مشخصات فنی کمپرسور اسکرو ROTORCOMP

کمپانی روتور کمپ توانسته متناسب با فضایی که در اختیار دارد، موفق به ساخت انواع ملزومات هوای فشرده اعم از کمپرسور اسکرو ROTORCOMP در مدل های مختلف گردد. بدین وسیله در بازار داخل توسط برخی از نمایندگی های معتبر و مراکز وارد کنندۀ تولیدات کمپانی روتور کمپ، امکان خرید انواع کمپرسور اسکرو روتور کمپ با مشخصات فنی متفات فراهم می باشد. ظرفیت حجمی، توان بر حسب کیلو وات، رنج تولید فشار بار و وزن از جمله مواردی هستند که هنگام خرید کمپرسور اسکرو روتور کمپ باید مد نظر قرار گرفته شوند.

کوچکترین سایز کمپرسور اسکرو روتور کمپ دارای وزن 15 کیلوگرم است که قابلیت تولید هوای فشرده با ظرفیت 1600 لیتر در دقیقه را دارا می باشد. این در صورتی است که کمپرسور اسکرو روتور کمپ مدل EVO3 دارای وزن 21 کیلوگرم می باشد و مجهز به الکترو موتور 10 الی 25 اسب بخار است و بدین وسیله قادر به تولید هوای فشرده با ظرفیت 2800 لیتر در دقیقه می باشد. کمپرسور اسکرو روتور کمپ مدل EVO6 نیز یکی دیگر از کمپرسورهای این برند به شمار می رود که دارای مشخصات فنی متفاوت است که می توان به تجهیز بودن آن به الکتروموتور 20 الی 50 اسبی و توان تولید هوای فشرده با ظرفیت 5500 لیتر در دقیقه می باشد.

ROTORCOMP

صنایع مختلف می توانند متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، مدل های کم ظرفیت و یا با ظرفیت بالا را تهیه نمایند. کمپرسور اسکرو روتور کمپ مدل EVO9 به نحوی طراحی شده است که قادر به تولید هوای فشرده با ظرفیت 8.8 متر مکعب در دقیقه می باشد. حداکثر فشار 15 بار برای استفاده از این کمپرسور پیشنهاد داده می شود و دارای قابلیت کوپله شدن را دارد. از دیگر مشخصات فنی این نوع کمپرسور اسکرو روتور کمپ می توان به وزن 68 کیلوگرمی و حداکثر توان 55 کیلو واتی اشاره نمود و به عنوان یکی از کمپرسورهای پرفروش این برند محسوب می شود.

یکی دیگر از مدل های پر مصرف این برند معروف آلمانی می توان به کمپرسور اسکرو روتور کمپ EVO15 اشاره نمود. این نوع کمپرسور اسکرو مجهز به الکتروموتور با حداکثر توان 90 کیلو وات است که قادر به تولید هوای فشرده با توان حداکثر 14.4 متر مکعب در دقیقه می باشد و نیاز به حداکثر بار 15 دارد. از این رو خرید این نوع کمپرسور اسکرو روتور کمپ جهت به کارگیری در صنایع نیمه سنگین می باشد. بدون شک انتخاب مدل کمپرسور اسکرو ROTORCOMP بر روی بازدهی و توان سیستم و ماشین آلات تأثیرگذار می باشد.

فروشگاه مکانیکا متناسب با نیاز صنایع مختلف، قادر به فروش کمپرسور اسکرو روتور کمپ در لیست محصولات کمپرسور اسکرو می باشد. این مجموعۀ معتبر همواره در تلاش است که بتواند دستگاه هایی با برندهای معتبر و با کیفیت تأمین و عرضه نمایند و جلب رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی مجموعۀ مکانیکا به شمار می رود. با ذکر مطالب مذکور، فروش کمپرسور اسکرو روتور کمپ در مدل های مختلف همراه با گارانتی و شرایط خاص به مشتریان ارائه داده می شود. جهت اطلاع از آخرین قیمت دستگاه های کمپرسور اسکرو ROTORCOMP می توانید با کارشناسان و مهندسین این مجموعۀ معتبر تماس حاصل فرمائید.

کمپرسور اسکرو روتورکمپ ROTORCOMP

خرید انواع کمپرسور اسکرو روتور کمپ

با توجه به مطالبی که در قسمت فوق بدان اشاره نمودیم، صنایع مختلف متناسب با سیستم های مختلف و میزان هوای فشرده ای که نیاز دارند، می توانند مناسب ترین مدل کمپرسور اسکرو روتور کمپ را تهیه نمایند. عدم توجه به این نکتۀ مهم می تواند عواقب ناخوشایندی برای سیستم بوجود آورد. در واقع به نوعی باعث کاهش عملکرد و یا ایجاد نقص فنی در سیستم هوای فشرده می شود. به عنوان مثال زمانی که در یک پروسۀ تولیدی نیاز به کمپرسور اسکرو با توان تولید هوای فشرده 5 هزار لیتر در دقیقه باشد، استفاده از مدل هایی با ظرفیت پایین، توان لازم را برای تولید هوای فشرده ندارد. این در حالی است که خرید کمپرسور اسکرو روتور کمپ با ظرفیت بالا نیز توان و انرژی بیشتری مصرف می کند و صرفه اقتصادی نخواهد داشت. بدین ترتیب جهت انتخاب و خرید کمپرسور اسکرو ROTORCOMP باید دانش اولیه و کافی در رابطه با این موضوعات مهم داشته باشید.

طراحی کمپرسور اسکرو روتور کمپ همراه با روغن است چون یک سری دلایل مهم دارد که در ادامۀ مبحث بدان می پردازیم. علت اصلی به کار گیری روغن در ساخت دستگاه های کمپرسور اسکرو روتور کمپ، روان کاری و خنک نمودن دستگاه در فرآیند تولید هوای فشرده می باشد. از دیگر وظایفی که روغن در سیستم کمپرسور اسکرو روتور بر عهده دارد، می توان به از بین بردن لقی میان قطعات روتور جهت انتقال نیرو از قسمت روتور متحرک به روتور محرک اشاره نمود. البته لازم به ذکر است که میزان روغن به کار رفته در ساخت کمپرسور اسکروهای ROTORCOMP از اهمیت بالایی برخوردار است و باید همواره ثابت نگه داشته شود. نکتۀ مهم دیگری که هنگام استفاده از کمپرسور اسکرو روتور کمپ باید در نظر گرفته شود، استفاده از دستگاه فیلتر سپراتور روغن است که بدین وسیله بتوان روغن موجود در هوای فشرده را تفکیک نمایند. در صورت نیاز به خرید کمپرسور اسکرو روتور کمپ داشتن اطلاعات جامع در خصوص هر یک از محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است که می توانید با کارشناسان این مجموعۀ معتبر مشورت نمائید.

قیمت کمپرسور اسکرو روتور کمپ

عوامل متعددی بر روی قیمت کمپرسور اسکرو روتور کمپ ROTORCOMP تأثیرگذار می باشد که می توان به توان، ظرفیت حجمی، رنج تولید فشار و وزن آن اشاره نمود. البته به دلیل وارداتی بودن محصولات برند ROTORCOMP، نرخ روز ارز نیز بر روی بی ثبات نمودن قیمت انواع کمپرسور اسکرو روتور کمپ مؤثر است. جهت دریافت لیست قیمت کمپرسور اسکرو روتور کمپ می توانید از طریق واحد فروش مکانیکا اقدام نمائید. این مجموعۀ معتبر به صورت تخصصی در حوزۀ فروش تجهیزات سیستم های هوای فشرده از جمله انواع کمپرسور اسکرو فعالیت دارد و همواره پاسخگوی سفارشات صنایع مختلف می باشند.

تفاوت های قابل توجهی میان هر یک از انواع کمپرسور اسکرو وجود دارد که می توان به مشخصات فنی هر یک از آنها اشاره نمود. کاربرد گستردۀ انواع کمپرسور اسکرو روتور کمپ را می توان در صنایع غذایی، ساخت تجهیزات پزشکی، دارویی و صنعتی مشاهده نمود. به طور کلی دستگاه های کمپرسور اسکرو دارای ظرفیت معینی هستند و متناسب با نیازی که صنایع مختلف داردند، امکان خرید کمپرسور اسکرو روتور کمپ با ظرفیت مناسب فراهم می باشد. نکات متعددی در انتخاب کمپرسور اسکرو برای ماشین آلات صنعتی دارد و صنایع مختلف در صورت عدم اطلاعات کافی نسبت به مشخصات فنی دستگاه های کمپرسور اسکرو، می توانند با مهندسین مجرب مجموعۀ مکانیکا مشورت نمایند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :