8 / 10
از 5 کاربر

کمپرسور اسکرو کی تی سی KTC

کمپرسور اسکرو کی تی سی KTC از بهترین برندهای تجهیزات کمپرسور باد در سطح جهان به شمار می رود. فروشگاه مکانیکا توانسته به عنوان یکی از مراکز پیشرو در حوزۀ فروش محصولات کمپرسور و کامپکت توانسته امکان خرید کمپرسور اسکرو کی تی سی ایتالیا را برای صاحبان صنایع فراهم آورد. پیشرفت تکنولوژی باعث گردیده به کارگیری تجهیزات هوای فشرده در صنایع مختلف گسترش یابد چون باعث تسریع یک سری فعالیت های مکانیکی گردد. توسط کمپانی KTC، انواع کمپرسور اسکرو کی تی سی در مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است تا بدین وسیله قابلیت به کارگیری از این نوع تجهیزات هوای فشرده درایر صنعتی در ساخت دستگاه ها و لوازم صنعتی مورد استفاده قرار گرفته شود. شرکت های سازندۀ تجهیزات هوای فشرده توانسته اند بر اساس شاخص های استاندارد و متدهای روز دنیا جهت ساخت انواع کمپرسور باد یا همان کمپروسور اسکرو استفاده نمایند که در نتیجه بازدهی ماشین آلات را ارتقاء نمایند.

فروش انواع کمپرسور اسکرو KTC

کاربرد عمدۀ کمپرسور اسکرو را می توان در صنعت ساخت ماشین آلات صنعتی، خانگی، پزشکی و غیره ملاحظه نمود. طراحی دستگاه کمپرسور اسکرو کی تی سی به نحوی است که مجهز به محفظۀ مخصوص جهت مکش هوا به داخل دستگاه می باشد. بدین وسیله بتوانند به کمک چرخش قطعات روتورهای دندانه ای هوا را به درون محفظه حبوس نموده و شرایط را برای متراکم سازی هوا فراهم سازد. انواع کمپرسور اسکرو کی تی سی متناسب با دستگاه و ماشین آلات مختلف ساخته شده است و صاحبان صنایع مختلف می توانند از مزایای این نوع قطعات جهت تسریع عملکرد برخی از سیستم های ماشین آلات جهت تولید محصولات بهره گیرند.

کمپرسور اسکرو کی تی سی KTC

فروشگاه مکانیکا به صورت تخصصی در حوزۀ فروش تجهیزات هوای فشرده در ایران فعالیت می کند. بنابراین توانسته بر حسب نیاز صنایع مختلف، انواع کمپروسور اسکرو، کمپرسور پیستونی، قطعات فیلتراسیون و ... را تأمین نموده و با قیمت مناسب عرضه نمایند. اسکرو در لغت دارای معنای پیچ است و از جمله دستگاه های مکانیکی هستند که جهت فشرده سازی هوا به حالت مارپیچی در ساخت برخی از تجهیزات مکانیکی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. از اجزای تشکیل دهندۀ کمپرسور اسکرو کی تی سی می توان به قطعات آنلودر، فن خنک کننده، فیلترهای روغن و سیلاتور، هواساز، الکتوموتور و .. اشاره نمود.

به عنوان مثال آنلودر با عنوان رگولاتور نیز شناخته می شود و از مهمترین قطعات دستگاه های کمپرسور اسکرو به شمار می رود. این قطعه به عنوان کنترل کنندۀ فشار هوا می باشد که به وسیلۀ شیر برقی به سیستم وصل می شود. قطعۀ آنلودر جریان مکش هوای باز گشته را متوقف می کند و به قسمت متراکم سازی هدایت می کند. به طور کلی اکثر صنایع جهت ساخت برخی از تجهیزات و محصولات خود نیازمند به خرید کمپرسور اسکرو کی تی سی KTC و یا هر برند دیگری دارند. در این صورت بتوانند بازدهی خروجی دستگاه ها را بهبود ببخشند.

خرید کمپرسور اسکرو کی تی سی

به کارگیری و خرید کمپرسور اسکرو کی تی سی را می توان در ساخت کلرهای گازی، لوازم خانگی همچون یخچال، تجهیزات دندانپزشکی و ... ملاحظه نمود. کمپانی KTC توانسته با بررسی نیاز صنایع مختلف، انواع کمپرسور اسکرو کی تی سی را در مدل های خشک و روغنی تولید نموده اند. هر کدام از آنها دارای یک سری خواص منحصربفرد هستند و متناسب با تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. قیمت کمپرسور اسکرو کی تی سی بر اساس مدل و ظرفیت آنها تعیین می گردد در نتیجه صنایع مختلف می توانند متناسب با دستگاه های متفاوت، مناسب ترین کمپرسور اسکرو را تهیه نمایند.

قیمت کمپرسور اسکرو کی تی سی

قیمت کمپرسور اسکرو کی تی سی بر مبنای عوامل متعددی از جمله نوع قطعاتی که در ساخت آن مورد استفاده قرار گرفته است، تعیین می گردد. ابعاد دستگاه، مشخصات فنی، میزان توان، نوع و نحوۀ عملکرد دستگاه از دیگر موارد مهمی هستند که به طور مستقیم بر روی قیمت کمپرسور اسکرو KTC تأثیرگذار می باشد. البته به دلیل وارداتی بودن این قطعات، نرخ روز ارز نیز بر روی بی ثبات بودن قیمت انواع کمپرسور اسکرو کی تی سی مؤثر است. به دلیل قطعات با کیفیتی که در ساخت این دستگاه های کمپرسور هوا مورد استفاده قرار گرفته است، توانسته از هزینه های نگهداری آن بکاهد و امکان نصب آسان آن را برای تکنسین فراهم نموده است.

نصب آسان، تجهیز بودن به قطعات با کیفیت در حالت استاتیک، کمترین استهلاک، مصرف حداقل انرژی، بازدهی بالا، عدم ایجاد صدا و لرزش حین کار کردن، ابعاد کوچک، اشغال حداقل فضا، نگهداری کم هزینه و آسان از مشخصه های اصلی دستگاه های کمپرسور اسکرو از جمله کمپرسور اسکرو KTC می توان اشاره نمود. به همین دلیل صنایع مواد غذایی، پزشکی و دارویی اقدام به خرید کمپرسور اسکرو خشک کی تی سی می نمایند چون بدون نیاز به روغن کاری مورد استفاده قرار گرفته می شود ولی کمپرسور اسکرو کی تی سی روغنی جهت روانکاری برخی از قطعات دستگاه نیاز به روغنکاری دارد.

جهت اطلاع از آخرین قیمت کمپرسورهای اسکرو کی تی سی KTC می توانید با واحد فروش مجموعۀ مکانیکا تماس حاصل نمائید. پیش از سفارش اینترنتی تجهیزات هوای فشرده، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه مشورت نموده و از میان محصولات فروشگاه، مناسب ترین و کاربردی ترین دستگاه کمپرسور اسکرو و دیگر تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی سیستم های هوای متراکم را تهیه نمائید. از ویژگی های مهم کمپرسور اسکرو کی تی سی می توان به کیفیت بالای هوای فشرده سازی شده اشاره نمود و این مسئله موجب افزایش طول عمر آنها شده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :